Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Zainteresowanie firmami bukmacherskimi w Polsce rośnie z dnia na dzień. Chęć postawienia na ulubioną drużynę i dzielenia z nią radości ze zwycięstwa – przekupuje początkujących graczy. Wraz z rosnącą popularnością legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce sportowych, wzrosła również liczba firm bukmacherskich. Każdy z nich stara się zaskoczyć swoich graczy lepiej niż poprzedni, oferując różne bonusy, freebety i kody promocyjne. Na jakie bonusy naprawdę warto zwrócić uwagę i co warto o nich wiedzieć dla każdego początkującego obstawiającego, czytaj dalej!

Bonusy powitalne na zakłady eSportowe w Polsce

Jednym z głównych bonusów występujących u zakładów bukmacherskich online jest bonus powitalny. Bonusy powitalne są prawdopodobnie jedną z najbardziej efektywnych zachęt dla nowych graczy. Po rejestracji gracz ma możliwość otrzymania określonej sumy pieniędzy, którą później może przeznaczyć dla zakładów na dowolny sport. Wielu graczy nie bierze jednak pod uwagę ważnego szczegółu, który uniemożliwia im zdobycie upragnionego bonusu. Jest to spełnienie warunków bukmachera. Jak to zrobić poprawnie? Oto kilka podstawowych punktów, które pomogą Ci uzyskać bonus za rejestracje:

– Przede wszystkim zapoznaj się z ofertą bonusową i warunkami, jakie oferuje Ci firma bukmacherska.

– Po wybraniu pożądanego przez Ciebie bonusu – musisz spełnić warunki wymagane przez bukmachera. Większość polskich stron oferuje dość prostą i nieskomplikowaną procedurę, po której bez problemu można zgarnąć środki. Wystarczy, że w wygodny sposób wpłacisz na swoje konto gry określoną przez bukmachera kwotę. Być może, w Twoim przypadku, będziesz musiał wpisać kod promocyjny (często takie kody można zgarnąć podczas transmisji meczu na stronie bukmachera), dzięki któremu będziesz mógł później odebrać swój bonus powitalny.

– Po przejściu przez tę nieskomplikowaną procedurę bukmacher powinien zasilić Twoje konto długo oczekiwanymi środkami bonusowymi. Także niektóre firmy bukmacherskie automatycznie zapisują bonus za rejestracje na konta graczy. Może to być również cashback, którego kwota zostanie Ci zwrócona w przypadku przegranej.

FREEBET I BONUS BEZ DEPOZYTU

Jesteś nowicjuszem i chciałbyś obstawiać zakłady bukmacherskie online za darmo? Taką możliwość dają bonusy bez depozytu za rejestrację.

Najczęściej bonusy bez depozytu od Polskich bukmacherów to tylko symboliczna kwota. Aby ją otrzymać, wystarczy się zarejestrować, a w niektórych przypadkach także przejść weryfikację poprzez pobranie lub przesłanie e-mailem niezbędnych dokumentów. 

Jednak serwisy bukmacherskie stawiają dość surowe wymagania co do zakładów bet online bez depozytu, a często aby wypłacić pieniądze gracz musi postawić bardzo dużą kwotę (co zazwyczaj jest po prostu niepraktyczne). Dlatego wielu obstawiających woli korzystać z bonusów bez depozytu tylko po to, aby zapoznać się z nowymi firmami bukmacherskimi. 

PODWYŻSZONE KURSY I SPECJALNE PROMOCJE BUKMACHERSKIE

Inną popularną akcją bukmacherów są wyższe kursy na wydarzenia sportowe. Dla nowych użytkowników bukmacherzy oferują zakłady na ciekawszych warunkach. Korzystając z takiej oferty specjalnej, możesz znacznie zwiększyć swoje wygrane i uzyskać dodatkowe korzyści z zakładów sportowych. Tego typu bonusy są naprawdę warte uwagi, więc jest to powód, aby pomyśleć o rejestracji u tego bukmachera. 

Najczęściej tego typu bonusy można znaleźć przed dużymi wydarzeniami sportowymi – takimi jak Mistrzostwa eSport w Polsce czy UEFA EURO 2020. Dlatego zalecamy, aby zwracać uwagę na tego typu oferty i nie przegapić okazji do postawienia zakładu po lepszych kursach. 

OFERTY SPECJALNE I EKSKLUZYWNE PROMOCJE BUKMACHERSKIE

 Oprócz bonusów powitalnych i bez depozytu po rejestracji, bukmacherzy w Polsce często raczą swoich graczy promocjami dla zarejestrowanych użytkowników. Na stronie prawie każdego bukmachera można znaleźć całą gamę promocji. Promocje te odbywają się niemal co tydzień, więc jeśli lubisz tego typu prezenty, sprawdzaj zakładkę „Bonusy” częściej. Dość często ekskluzywne bonusy są ogłaszane przez firmy bukmacherskie osobiście w wiadomościach mailowych. To może być bonus właśnie dla Ciebie! Ubezpieczaj zakłady, korzystaj z bonusów za typy, graj po wyższych kursach i osiągaj jeszcze większe zyski z zakładów na interesujące Cię dyscypliny sportowe!