Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Yaya Toure wyznał w rozmowie z mediami, że nie może doczekać się rozpoczęcia nowego sezonu Premier League.

W minionym sezonie Obywatele stracili tytuł mistrzowski na rzecz Chelsea, ale Iworyjczyk jest przekonany, że zespół pod wodzą Manuela Pellegriniego jest w stanie odzyskać prym w Anglii. Ponadto Toure zdradził, że czuje się bardzo wypoczęty po przerwie wakacyjnej i gotowy do podejmowania nowych wyzwań.

– Miałem dwa lub trzy lata, podczas których praktycznie non stop byłem w grze i przerwa zrobiła mi naprawdę dobrze.  Nie mogę doczekać się już następnego sezonu i to wspaniałe uczucie być tutaj z powrotem. Będę pracować tak ciężko, jak tylko mogę podczas przygotowań i podobnie jak reszta zawodników czekam już na mecze testowe przed naszymi fanami – stwierdził Toure.

– Jeżeli chodzi o prognozy na nowy sezon, to nie chcę mówić, że zrobimy to lub tamto. Po prostu mamy swoje cele i chcemy, aby kibice i wszystkie osoby wiązane z klubem były z nas dumne. Ostatni sezon był rozczarowujący dla nas, ale wierzymy w poprawę, bo wiemy co zrobiliśmy źle.

Źródło: www.mcfc.co.uk