Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Liverpoolu, Raheem Sterling jest zdeterminowany, aby opuścić klub podczas letniego okienka transferowego i próbuje wszelkich sposobów, aby wyrwać się z Anfield podczas letniego okienka transferowego.

Reprezentant Anglii miał nadzieje, że uda mu się zmienić barwy klubowe do czasu rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu, ale The Reds odrzucili dwie oferty z Manchesteru City opiewające na 30 i 40 milionów funtów. W związku z zaistniałą sytuacją, zawodnik odmówił udziału w zbliżającym się przedsezonowym tournee Liverpoolu po Dalekim Wschodzie i Australii, a także przestał pojawiać się na treningach LFC.

20-letni zawodnik już drugi dzień przebywa w swoim domu w Southport po tym, jak zgłosił klubowi, iż jest chory i niezdolny do wzięcia udziału w zajęciach.

Niemalże pewne jest jednak, że jest to zwykły przejaw niezadowolenia Sterlinga z powodu obowiązku pozostania w Liverpoolu i jeżeli okaże się, że w rzeczywistości jest zdolny do udziału w treningach, spotka go kara.

Sterling zdaje się z wielką niecierpliwością czekać na kolejną ofertę ze strony Manchesteru City. Od pewnego czasu spekuluje się, że Obywatele pracują nad ofertą opiewającą na 50 milionów funtów, która powinna przekonać Liverpool do transferu. Pozostaje jednak pytanie: Kiedy i czy w ogóle dojdzie do jej złożenia.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj