Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Wygląda na to, że transfer pomocnika Liverpoolu, Raheema Sterlinga do Manchesteru City jest coraz bliższy finalizacji. Wszystko za sprawą nagłego powrotu zawodnika do Anglii.

W przeszłości działacze Obywateli zaproponowali za Sterlinga 30, a następnie 40 milionów funtów, jednak obie oferty zostały odrzucone przez Liverpool.

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się jednak informacja, że Manchester City jest skłonny przedstawić władzom Liverpoolu ostateczną propozycję kupna reprezentanta Anglii opiewającą na kwotę 50 milionów euro – czyli na tyle samo, na ile działacze The Reds wycenili swojego zawodnika kilka tygodni temu.

Pojawienie się w mediach informacji o kolejnej ofercie z Manchesteru zbiegło się w czasie z nagłym powrotem Sterlinga do ojczyzny. Zawodnik przebywał w ostatnim czasie na Ibizie, gdzie odpoczywał po wyczerpującym sezonie, jednak w sobotni wieczór zdecydował się na nagły powrót do Anglii swoim prywatnym odrzutowcem.

Informacja o powrocie Sterlinga momentalnie została utożsamiona z transferem do Manchesterz City. Czy słusznie? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych godzin.

Źródło: www.dailymail.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj