fot. www.mancity.com

Jak było do przewidzenia, po ogłoszeniu w piątek przez UEFA werdyktu w sprawie Manchesteru City w prasie aż huczy od różnego rodzaju plotek i insynuacji.

Sprzeczne wiadomości pojawiają się również na temat piłkarzy mistrzów Anglii. Kto zostanie, kto odejdzie, komu obniżą pobory, kto podpisał „cyrograf” z klubem na dobrze i na złe… .
Jednym z bohaterów medialnych spekulacji stał się Raheem Sterling.
Nie dawniej jak wczoraj bulwarowy angielski dziennik The Sun twierdził, że 25- latek może być pierwszym, który zdecyduje się opuścić klub z Etihad Stadium, dzisiaj na łamach jednego z piłkarskich tabloidów pojawiła się zupełnie inna sprzeczna z doniesieniami The Sun informacja.

Według 90min.com, który powołuje się na Dailymail, gwiazda Obywateli nie chce opuszczać „tonącego statku” i jest pierwszym piłkarzem City, który oficjalnie przyrzekł wierność klubowi. Mimo surowej kary Manchester City może wciąż na niego liczyć.

W ten sposób popularny „Raz” chce wysłać wyraźny sygnał dla kolegów z drużyny, że trudne dla klubu chwile mogą przetrwać tylko razem, a potem zacząć wszystko od nowa.

Źródło: www.90min.com

2 KOMENTARZE

  1. Będę czekać na jakieś oficjalne wypowiedzi zawodników. Na razie to tylko spekulacje. Media mają używanie, bo temat jest jak rzeka. O każdym zawodniku można pisać, że chce bądź nie chce zostać. Prawdziwą wartość będą miały publiczne deklaracje ( o ile padną )