Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Miliony sceptyków codziennie ogłaszają spadek dla wielu dyscyplin sportowych. Oczywiście istnieje szereg czynników, ale jak mówią Amerykanie ? ?money talks?. Rzeczywiście, inwestycje i statystyki współczesnego sportu mówią same za siebie, a perspektywy na szczęście są jak najbardziej pozytywne. Sezon zimowy 2022 był bardzo gorący, ponieważ oprócz Zimowych Igrzysk Olimpijskich świat widział wiele innych, żywych wydarzeń sportowych! Jakie więc dyscypliny mają największą wagę w Polsce i na świecie, oraz jak skutecznie w nich inwestować ? czytaj dalej! 

Sporty przyszłości ? ambitne dyscypliny, o których powinieneś wiedzieć! 

 Pomimo tak trudnej i smutnej sytuacji panującej zarówno na wschodzie Europy, jak i na świecie, Sport nadal szybko się rozwija i ewoluuje. Igrzyska Olimpijskie 2022 nadały naszym sportowcom świetny rytm, dając dobrą motywację na cały nadchodzący sezon gier w tym roku! Tak-tak, to właśnie te Igrzyska Olimpijskie w Pekinie utrzymały zainteresowanie światowym sportem nawet zimą, zwiększając zainteresowanie światowej publiczności o ponad 32% w porównaniu ze statystykami z grudnia 2021! 

Jednak wśród wszystkich kierunków sportowych, o których mówimy, jest tylko niewielka część tych, którzy naprawdę zasługują na największe perspektywy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Te sporty z roku na rok nadal biją rekordy nie tylko pod względem liczby widzów, ale nawet puli nagród! Cóż, przedstawimy Ci trzy najlepsze, w które warto zainwestować! 

Piłka nożna 

Dziś ten sport jest uważany za prawdziwego lidera, ponieważ oprócz wielomilionowej armii fanów na całym świecie Sport ten ma największe fundusze! Sezon rozgrywek już się rozpoczął, co oznacza, że już tej wiosny czekają nas niesamowite mecze. A właśnie teraz w Polsce trwa sezon 2022 ? Ekstraklasa! 

Ważnym wydarzeniem tego roku będą także mistrzostwa świata 2022. Mistrzostwa Świata, których finał odbędzie się w Katarze w dniach 21 listopada – 18 grudnia 2022 roku będą naprawdę niesamowite. W końcu tutaj czeka na nas kilka nowości: 

– W swojej historii kraj Arabski będzie gospodarzem Mistrzostw Świata.

– Mistrzostwa Świata odbędą się po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie, a jesienią i zimą po raz pierwszy na półkuli północnej. 

– Tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej będą ostatnimi, w których wezmą udział – 32 drużyny. 

Więcej informacji na temat mistrzostw świata można znaleźć tutaj ? https://vulkan39.bet/pl/football 

eSport

Ostatni rok był bardzo jasny i dynamiczny dla większości wydarzeń sportowych, ale szczególną uwagę zasługuje – eSport. Długo oczekiwany turniej z Dota 2-TI10, w końcu się odbył i pomimo ogromnych strat ze strony organizatorów, pula nagród Mistrzostw była rekordowa – $40 milionów. Plany na ten rok są wciąż ambitne, a Organizator Valve obiecał zaskoczyć świat również w tym roku. 

Nasz kraj również nie pozostaje na uboczu i pod każdym względem rozwija ten kierunek na naszych szerokościach geograficznych. Stolica e-sportu w Katowicach zapowiada przyjęcie ponad 10 tysięcy juniorów, aby przygotować przyszłych sportowców do międzynarodowych turniejów! 

MMA

Jedna z najtrudniejszych dyscyplin nie traci popularności i po raz kolejny bije kolejne rekordy popularności. Sezon treningowy 2022 jest już w pełnym rozkwicie i już wkrótce zobaczymy pierwsze walki europejskich zawodników, w których wezmą udział także najlepsi polscy zawodnicy. Lider zakładów – Vulkan Bet, daje wyjątkową okazję do wspierania ulubionych sportowców i dzielenia się z nimi smakiem zwycięstwa!

Źródło: www.manchestercity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj