Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

W Polsce kasyna ? również internetowe regulowane są prawnie. Oznacza to, że aby prowadzić swoją działalność muszą być w 100% zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Jedną z najpopularniejszych gier, w które zagrać można w internetowych kasynach jest Sizzling Hot Deluxe. Na czym polega ta gra? Szczegóły w artykule.

Sizzling Hot Deluxe także za darmo

Oprócz kasyn online, w Internecie znajdują się także strony, które oferują darmowe gry sizzling hot, gdzie gracz wykorzystuje jedynie wirtualne kredyty i nie grozi mu przegrana pieniędzy.

Sizzling Hot jest jedną z gier online w typie jednorękiego bandyty, zaliczająca się do klasycznych owocówek, posiadająca pięć walców i trzy rzędy, w której motywem przewodnim są właśnie owoce. Poniżej lista owoców, które znajdują się w grze:

 • pomarańcza,
 • wiśnia,
 • arbuz,
 • śliwka,
 • cytryna,
 • winogrono

Owocami, dla których stawka za zwycięstwo jest największa są winogrono oraz arbuz. W grze Sizzling Hot Deluxe istnieje także dodatkowe symbole ? gwiazdy oraz siódemki, które pełnią funkcję scattera. Zawodnik zdobywa punkty w momencie, kiedy takie same symbole ? owoce lub symbole specjalne (gwiazdki lub siódemki) ułożą się w jeden linii (w linii prostej lub po przekątnej).

Poniżej zestawienie przedstawiające zwycięskie kombinacje oraz punktacje przy najwyższym zakładzie.

Sizzling Hot Deluxe punktacja

SYMBOL NAGRODA
Wiśnia 40 000
Cytryna, pomarańcza, śliwka 40 000
Winogrono, arbuz 100 000
Gwiazda 50 000
777 1 000 000

 

Dlaczego gra Sizzling Hot Deluxe jest tak popularna?

Sizzling Hot Deluxe to gra, która uwielbiana jest zarówno przed młodszych graczy szukających niezobowiązującej rozrywki, ale również przez starszych, którym kojarzy się z kasynowymi grami w stylu lat 80 oraz latami młodości. Jeszcze większe emocje gwarantuje fakt, iż gra posiada możliwość podwojenia wygranej przy pomocy dodatkowej gry w opcji Gamble. Podobnie jak w przypadku gry w trybie podstawowym, zasady są niezwykle proste.

Po zdobyciu punktów w grze podstawowej, przed graczem pojawia się dodatkowy widok na którym znajduje się zakryta karta. Jego zadaniem jest odgadnąć, czy zakryta karta znajduje się w kolorze czarnym czy czerwonym. Szanse na zwycięstwo wynoszą 50 na 50, a jeżeli gracz prawidłowo wytypuje kolor karty ? wówczas jego wygrana zostanie podwojona. Jeżeli nie uda mu się prawidłowo wytypować koloru ? wówczas jego wygrana przepada, po czym następuje powrót do głównego widoku gry Sizzling Hot Deluxe w celu kontynuowania rozgrywki. To, czy zawodnik będzie chciał wziąć udział w grze dodatkowej, zależy włącznie od niego.

Przyciski i funkcje w grze Sizzling Hot Deluxe

Pomimo możliwości gry w kilku wariantach, gra w Sizzling Hot Deluxe nie jest skomplikowana, a gracz ma do wyboru naprawdę niewielką liczbę przycisków. Poniżej ich lista oraz interpretacja tego, za co odpowiadają:

 • CREDIT ? liczba dostępnych monet
 • LINES ? liczba obstawianych w zakładzie linii
 • BET/LINE ? zakład na 1 linię
 • BET ? wysokość zakładu
 • 1 CREDIT ? wartość kredytu
 • PAYTABLE ? wyniki i punktacja
 • MORE INFO ? ogóle zasady gry
 • GAMBLE ? opcja Ryzyko, w której można podwoić wygraną
 • START/STOP/AUTO ? kręcenie bębnami i funkcja gry automatycznej

Gdzie można znaleźć grę Sizzling Hot Deluxe?

Jak już wspominaliśmy na samym wstępie artykułu, Sizzling Hot Deluxe to gra, która dostępna jest w większości internetowych kasyn online. To, które z nich są legalne na terytorium Polski, zweryfikować można na stronie internetowej https://hazard.mf.gov.pl/.

Gra dostępna jest w także w darmowej wersji, a każdy zawodnik ma możliwość przetestowania jej, za nim zdecyduje się na grę za prawdziwe pieniądze. Jest to bez wątpienia interesujące rozwiązanie, umożliwiająca graczom lepiej zrozumieć mechanizm gry i poznać jej działanie w praktyce, nie ryzykując przy tym utraty pieniędzy. To idealna opcja dla zawodników, którzy chcą wprawić się przed przystąpienie do właściwej rozgrywki.

Bez wątpienia dużym udogodnieniem jest także fakt, że w grę Sizzling Hot można także zagrać na telefonie komórkowym. Aby to zrobić, wystarczy posiadać telefon, który obsługuje przeglądarki internetowe takie jak Mozilla Firefox czy Google Chrome ? wówczas gra odbywa się w dokładnie takiej samej jakości, jak podczas gry na urządzeniach stacjonarnych.

Źródło: www.manchestercity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj