Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, David Silva nie zagra w sobotnim meczu Obywateli z Norwich City. Reprezentant Hiszpanii pierwotnie przymierzany był do występu z ekipą Kanarków, ale w dalszym ciągu odczuwa dyskomfort w kostce, co uniemożliwia mu grę.

– David Silva nie znalazł się w kadrze meczowej, ponieważ wciąż odczuwa ból w kostce. Jego występ w żadnym przypadku nie wchodzi w grę. Zobaczymy, czy będzie mógł zagrać w środku tygodnia. Mamy jeszcze trzy dni i wtedy zdecydujemy – powiedział trener City, Manuel Pellegrini podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

Chilijski trener poruszył także temat Pablo Zabalety, którego uraz nie okazał się groźny oraz Sergio Agüero, Gaela Clichy’ego, Fabiana Delpha i Samira Nasriego, którzy także zmagają się z urazami.

– Pablo zmaga się z tym samym urazem więzadła co ostatnio, ale wygląda na to, że nie jest źle. Myślę, że za około trzy tygodnie powinien ponownie być do naszej dyspozycji.

– Sergio Agüero kontynuuje swoją rehabilitacje Gael i Fabian powinni z kolei być do mojej dyspozycji w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że po przerwie międzynarodowej wszyscy będą zdolni do gry – powiedział z nadzieją Pellegrini. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj