Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Według plotek transferowych z Hiszpanii, przyszłoroczne, letnie okienko transferowe może być momentem, w którym Lionel Messi zmieni swoją przynależność klubową.

Spekuluje się, że argentyński gwiazdor skłania się ku opuszczeniu stolicy Katalonii, po to, by spróbować swoich sił w angielskiej Premier League. Informacja ta nie została jednak w żaden sposób potwierdzona, ale ma ona pochodzić bezpośrednio z obozu zawodnika.

Klubem, który niemalże od zawsze interesuje się Messim jest Manchester City. Dotychczas Obywatele mimo ogromnego zastrzyku gotówki nie mieli większych szans na sprowadzenie napastnika, który pozostawał nieugięty i deklarował swoje przywiązanie do Barcelony, ale aktualny stan rzeczy może odmienić sytuację o 180 stopni.

Ponadto dużą rolę w transferze Messiego miałby odegrać Sergio Agüero, rodak Messiego i jego najlepszy przyjaciel, który bardzo ceni sobie grę i życie w Manchesterze.

Perspektywa gry z przyjacielem na pewno jest kusząca dla zawodnika Barcelony, ale mimo wszystko sprowadzenie popularnego La Pulga Atomica (Atomowa Pchała) wydaje się mało realistyczne, chociaż o wiele bardziej prawdopodobne niż jeszcze jakiś czas temu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj