Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Borussia M’gladbach przegrała z Manchesterem City w meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2:4 i zakończyła zmagania w grupie D na ostatnim, czwartym miejscu.

Szkoleniowiec Źrebaków, Arne Schubert znalazł jednak powody, aby po zakończeniu meczu pochwalić swoich podopiecznych za występ na Etihad Stadium.

– Myślę, że graliśmy dobrze w pierwszej połowie i nasza gra ofensywna wyglądała przyzwoicie. Kilka razy zdarzyło nam się jednak stracić piłkę, przez co Manchester City miał swoje okazje. Podobnie było w drugiej części spotkania, kiedy na samym początku raz lub dwa, straciliśmy piłkę i mieliśmy problem z powstrzymaniem City. Generalnie defensywa była dziś naszym słabszym punktem – stwierdził po meczu Schubert.

– Gra nie była dziś aż tak otwarta, jak dotychczas w wykonaniu mojej ekipy, ale myślę, że na przestrzeni kilku tygodni mogliśmy stracić trochę siły.
Gra nie które tak otwarty i myślę, że mój zespół, będąc bardzo intensywny Ostatnia teza kilka tygodni, straciłem trochę siły. Andreas Christensen miał swoje problemy przed meczem, a Fabian Johnson doznał urazu podczas meczu. Nie byliśmy dziś w stanie zrobić nic więcej.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments