fot. www.mancity.com

Pandemia koronawirusa spowodowała, że na całym europejskim kontynencie wstrzymane zostały wszystkie rozgrywki piłkarskie i inne sportowe imprezy, lecz za kulisami wciąż trwają rozmowy dotyczące transferów poszczególnych piłkarzy. Jednym z nich jest oczywiście Leroy Sane, którego zwabić chce Bayern Monachium.

Według informacji pochodzących z niemieckiego tygodnika Sport Bild w zeszłym tygodniu odbyło się tajne spotkanie dyrektora sportowego Bawarczyków Hasan Salihamidzica z agencją LianSports, która od 1 kwietnia będzie reprezentował interesy skrzydłowego Manchesteru City.

Na spotkanie z przedstawicielami Bayernu udali się dyrektor zarządzający LianSports Damir Smoljan oraz jeden z najbardziej wpływowych agentów piłkarskich na świecie Fali Ramadani. Rozmowy dotyczyły rzekomo warunków możliwego letniego transferu Leroya Sané do seryjnych mistrzów Niemiec.

Tygodnik spekuluje ponadto, że w związku ze stratami, jakie poniesie klub ze stolicy Bawarii spowodowanymi przerwą w rozgrywkach Bundesligi, Sané może okazać się dla nich za drogi.

Według tej samej gazety Bawarczycy oferują 24- latkowi 5- letni kontrakt na najlepszych z możliwych warunkach.

Reprezentantem Niemiec zainteresowane są ponadto inne topowe europejskie kluby, w tym Real Madryt i FC Barcelona.

Źródło: www.t-online.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj