Cristiano Ronaldo
fot. www.juventus.com

Kontrakt Cristiano Ronaldo w Juventusie obowiązuje do czerwca 2022 roku. 36-latek jest często wymieniany w kontekście dołączenia do PSG mimo tego, że trener Max Allegri twierdzi, iż Cristiano nie zmieni barw klubowych. W grze o reprezentanta Portugalii wciąż pozostaje również Manchester City.

W przypadku niepowodzenia transferu Harrego Kane’a, Manchester City postara się ściągnąć do siebie 36-leniego Cristiano Ronaldo. Obywatele nie chcą zapłacić za Portugalczyka ani centa, natomiast Juventus chce za swojego najlepszego strzelca poprzedniego sezonu 25 milionów euro.

Inne światło na sprawę rzuca dziennik L’Equipe, który informuje że 36-latek może przyjść do Manchesteru w zamian za kartę Bernardo Silvy. Zdaniem francuskiego dziennika Portugalczyk odbył już rozmowy ze szkoleniowcem Manchesteru City oraz swoimi portugalskimi przyjaciółmi z drużyny z Etihad Stadium – Bernardo Silvą, Rubenem Diasem oraz Joao Cancelo.

Sam zawodnik byłby zainteresowany zmianą barw klubowych, ze względu na słabe wyniki, które jego zespół osiągnął w zeszłym sezonie. Portugalczyk również chciałby wygrać jeszcze Champions League, co z Juventusem będzie ciężkie.

Źródło: www.lequipe.fr