Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Prezydent Juventusu, Andrea Agnelli zdementował informacje, jakoby włoski klub osiągnął porozumienie z Barceloną w kwestii transferu francuskiego pomocnika Paula Pogby.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacje, że władze obu klubów spotkały się w Mediolanie i osiągnęły porozumienie w sprawie zawodnika. Barcelona z racji nałożonego na nią zakazu transferowego nie może dokonywać wzmocnień aż do stycznia 2016 roku, przez co Włosi mieli zobowiązać się,  że nie sprzedadzą Francuza latem, a za rok wrócą do rozmów w sprawie przeprowadzki piłkarza do Hiszpanii.

Prezydent włoskiego klubu zdementował jednak te doniesienia, stwierdzając że odejście Pogby podczas trwającego okienka transferowego jest możliwe. Fakt ten bez wątpienia stawia w bardzo dobrym położeniu Manchester City, dla którego pozyskanie utalentowanego zawodnika jest celem nadrzędnym.

– Pogba nie jest na sprzedaż? W piłce nożnej, nic nie jest absolutne pewny. Pamiętam chociażby przykład Vieriego. W piłce nożnej gracze mogą zmieniać klub do 1 września – powiedział Agnelli.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk