Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Prezes Manchesteru City, Khaldoon Al Mubarak zapowiedział, że klub nie będzie szczędzić środków na wzmocnienia zespołu w letnim okienku transferowym. Klub z Etihad Stadium stracił w minionym sezonie mistrzostwo Anglii na rzecz Chelsea i zrobi wszystko, aby powrócić na mistrzowski tron w kolejnym roku.

– Myślę, że pojawi się kilka zmian w naszym zespole i być może nadszedł czas, aby przejść do następnego wyzwania, jakim będzie zakontraktowanie najwyższej klasy zawodników, którzy pasują do naszej wizji – zapowiedział Al Mubarak na łamach oficjalnej stacji telewizyjnej klubu.

– Mogę zapewnić, że drużyna będzie silniejsza, a zespół będzie bardziej konkurencyjny. Jestem o tym przekonany w stu procentach i nie mogę doczekać się tego, co będzie nas czekać w kolejnym sezonie – kontynuował prezes Manchesteru City.

– Mamy w sobie dużo pozytywnej energii, a naszym celem jest powrót na właściwe tory i odzyskanie tytułu w Premier League. Musimy pokusić się też o lepsze występy Lidze Mistrzów. Stworzyliśmy wielki projekt, ale chcemy mieć skład, który może wygrać Premier League i konkurować o zwycięstwo w Lidze Mistrzów – zakończył Al Mubarak.

Źródło: www.mirror.co.uk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments