Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Piłkarze Manchesteru City wysoką formę w rozgrywkach klubowych przekładają na mecze reprezentacji narodowych. W czwartek bramkę dla reprezentacji Belgii zdobył Kevin de Bruyne, a w piątek gole dla Argentyńczyków zdobywał Sergio Agüero. Poniżej krótkie podsumowanie piątkowych spotkań z udziałem piłkarzy MCFC.

Argentyna 7:0 Boliwia

Argentyńczycy w spotkaniu z Boliwią po raz kolejny dali prawdziwy popis swoich umiejętności, aplikując rywalowi aż siedem goli. Pierwszoplanową rolę w reprezentacji Albicelestes, po raz kolejny odegrał Sergio Agüero, który dwukrotnie trafił do bramki strzeżonej przez Daniela Vaca. Pozostali piłkarze City – Otamendi i Demichelis cały mecz przesiedzieli na ławce rezerwowych.

Portugalia 0:1  Francja

Francuzi nie muszą obawiać się o występ na Mistrzostwach Europy i spokojnie szlifują formę przez turniejem, który odbędzie się na ich boiskach. W spotkaniu z Portugalczykami, gola na wagę zwycięstwa zdobył  Valbuena, a jeden z dwójki obrońców Manchesteru City w barwach trójkolorowych – Bacary Sagna, rozegrał pełne 90 minut.

Serbia 2:0 Armenia

Serbowie nie mieli większych problemów z pokonaniem Armenii. Jedyny zawodnik City w tym spotkaniu, Aleksandar Kolarov rozegrał całe 90 minut.

Źródło: www.manchester-city.pl