Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City rozpoczął ostatni etap przedsezonowego tournee i jest już w Wietnamie, gdzie w poniedziałek zmierzy się w meczu towarzyskim z reprezentacją tego kraju.

Szkoleniowiec Obywateli, Manuel Pellegrini podczas konferencji prasowej opowiedział o postępach swojego zespołu podczas przygotowań o oraz o sytuacji kadrowej swojego zespołu.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy tutaj w Wietnamie.  Przybyliśmy tutaj dopiero wczoraj, ale mieliśmy niesamowite powitanie na lotnisku – powiedział szef Manchesteru City.

– Dopiero przylecieliśmy, więc nie widzieliśmy jeszcze zbyt wiele, ale miałem okazję wyjść na chwilę rano i mogę powiedzieć, że Hanoi to bardzo piękne miasto. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tu jesteśmy.

– Myślę, że mecz z Wietnamem będzie bardzo ważny dla naszego zespołu, bo jesteśmy w trakcie przygotowań i jesteśmy blisko początku nowego sezonu Premier League, a przed nami tylko dwa mecze kontrolne. W meczu z Wietnamem zagramy w możliwie najsilniejszym składzie.

– Mamy problemy z niektórymi zawodnikami, ale zobaczymy co wydarzy się do jutra. Jak na razie nie mam żadnych informacji o drużynie Wietnamu, ale dziś wieczorem mam je otrzymać i będę analizował ich grę. Będziemy oglądać ich wcześniejsze mecze – zwłaszcza ten, w którym grali z Arsenalem.

Pellegrini opowiedział też o kontuzji Fabiana Delpha, który zmuszony był wrócić do Anglii.

– Rozmawialiśmy z lekarzem na temat Fabiana, który stwierdził, że lepiej będzie jeżeli wróci do Anglii. W ciągu najbliższych 48 godzin będziemy wiedzieć, jak bardzo poważny jest jego uraz.

Źródło: www.mcfc.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj