Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini podczas konferencji prasowej przed meczem z Arsenalem Londyn, poruszył także temat Jose Mourinho.

Szkoleniowiec Chelsea został zwolniony ze swojej posady z powodu słabych wyników osiąganych przez zespół ze Stamford Bridge, a jego następcą został Holender, Guus Hiddink.

– Zwolnienie Mourinho w pewnym sensie jest trudne do zrozumienia, ponieważ Chelsea zerwała współpracę z trenerem, który w zeszłym sezonie zdobył dwa tytuły – stwierdził Chilijski trener Manchesteru City.

– Czasami jednak jest ciężko zmotywować zespół w taki sam sposób, po tym jak zdobędzie się z nim dwa trofea – dodał Pellegrini.

To trudna sytuacja, ponieważ Premier League straciło ważnego menedżera. Może i nie zgadzam się z Jose pod wieloma względami, ale w żadnym przypadku nie jest moim wrogiem. To trudna sytuacja dla całego Premier League – kontynuował trener City.

– Premier League jest atrakcyjniejsza z Mourinho. Zarządza zespołem w swoim własnym, niekonwencjonalnym stylu, ale to nie oznacza, że nie jest dobrym menedżerem – zakończył Pellegrini.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj