Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini był bardzo zadowolony ze zwycięstwa swojego zespołu w sobotnim pojedynku z Sunderlandem.

Obywatele bez najmniejszych problemów pokonali ekipę gości 4:1, a chilijski trener ma nadzieje, że jego drużynie udało się wrócić na właściwą ścieżkę.

– Wreszcie zagraliśmy w naszym stylu prezentując atrakcyjny futbol i zdobywając bramki. Mówiłem po meczu z Arsenalem, że nastroje nie są najlepsze w momencie, kiedy przegrywasz po dobry meczu, ale dziś mieliśmy 60 procentowe posiadanie piłki i graliśmy tak jak niegdyś.

– Cieszę się, ponieważ to bardzo ważne, że zdobyliśmy dziś cztery bramki i wypracowaliśmy sporo sytuacji strzeleckich. Oczywiście, że lepiej byłoby wygrać 4:0 niż 4:1, ale jeżeli ktoś powiedziałby mi, że wygramy wszystkie mecze do końca sezonu wynikiem 4:1, to powiedziałbym, że nie ma sprawy.

– Cieszę się również, że mamy wszystkich zawodników w pełni zdrowia. Liczę, że Sergio Agüero będzie gotowy do gry na początku tygodnia. Z pełnym składem mamy o wiele większe szansę na walkę we wszystkich rozgrywkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj