Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini był zadowolony z postawy swojego zespołu w sobotnim meczu z Melbourne City. Chilijski trener był pod szczególnym wrażeniem postawy Samira Nasriego, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwa Obywateli w starciu z Australijczykami.

– Poprzedni sezon nie był zbyt dobry dla Samira, ale jestem pewnym, że w tym roku zobaczymy takiego samego Nasriego, jak chociażby dwa sezony temu. Samir wie, że może być bardzo ważnym punktem naszego zespołu – stwierdził Pellegrini podczas pomeczowej konferencji.

Podczas rozmowy z trenerem poruszono też temat letnich transferów. W ostatnich dniach do Manchesteru City trafiła dwójka nowych zawodników – Raheem Sterling i Fabian Delph, a Pellegrini zapytany o dalsze wzmocnienia zespołu odpowiedział w bardzo tajemniczy sposób.

– W najbliższym czasie zobaczymy, czy zdecydujemy się na jeszcze jeden transfer. Mamy silny skład i jeżeli zdecydujemy się na kupno kogoś, to musi to być naprawdę bardzo dobry piłkarz – odparł trener wicemistrzów Anglii.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk