Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City ma nadzieje, że tegoroczna edycja Ligi Mistrzów będzie przełomowa. Dotychczas Obywatele mimo sukcesów na krajowym podwórku nie potrafili przełożyć ich na sukcesy na arenie europejskiej. Szkoleniowiec City, Manuel Pellegrini liczy na przełom, ale podobnie jak ma to miejsce w rozgrywkach Premier League chce skupiać się tylko na kolejnych spotkaniach i na celownik obiera ekipę Juventusu.

– Nie myślimy o tym, gdzie chcielibyśmy zajść w tegorocznej edycji Champions Leauge i skupiamy się tylko i wyłącznie na najbliższym meczu z Juventusem. Oczywiście rozpoczynając zmagania w fazie grupowej będziemy robić wszystko z myślą o awansie, ale skupiamy swoje myśli tylko wokół meczu z Juve.

Juventus rozpoczął tegoroczny sezon Serie A w słabym stylu i po trzech kolejkach ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt. Mimo to trener City spodziewa się ciężkiej przeprawy.

– Myślę, że gramy przeciwko bardzo silnej drużynie, ponieważ Juventus zdobył cztery tytuły mistrza Włoch z rzędu zagrał w finale Ligi Mistrzów. Może nie rozpoczęli sezonu zbyt dobrze, ale nadal mają bardzo dobrych graczy w swoich szeregach. Jeśli chcemy wygrać jutro z nimi, musimy zagrać bardzo dobrze.

Źródło: www.mcfc.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj