Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini pochwalił swoich podopiecznych za występ w meczu Pucharu Ligi z Sunderlandem. Chilijczyk chwalił swoich podopiecznych przede wszystkim za wielką determinację w dążeniu do zwycięstwa.

– Graliśmy dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie. Być może w drugiej połowie, wygrywając 4:0, zwolniliśmy nieco nasze tempo, ale jestem zadowolony, bo przystąpiliśmy do tego meczu po dwóch rozczarowujących porażkach w Lidze Mistrzów i Premier League.

– To bardzo ważne, że awansowaliśmy do kolejnego etapu. Cieszy mnie także fakt, że dążyliśmy do zwycięstwa od pierwszej minuty meczu i zdobyliśmy cztery piękne gole.

– Wygraliśmy ten puchar dwa lata temu i bardzo chcielibyśmy ponownie zagrać w finale na Wembley. Będziemy do tego dążyć i dawać z siebie wszystko.

– Mamy wielu zawodników, którzy zmagają się z urazami, więc nie była to łatwa gra. To ważne, że zagraliśmy dobrze w meczu z silnym zespołem, a następnie daliśmy zagrać kilka minut młodym zawodnikom.

  – Patrick Roberts, George Evans i Manu Garciasą to trzej młodzi gracze, którzy będą częścią naszej drużyny w przyszłości. Takie mecze pozwolą nam wprowadzać ich do składu.

Źródło: www.mcfc.co.uk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj