Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Mogłoby się wydawać, że początek nowego sezonu Premier League będzie równoznaczny z mniejszą aktywnością Manchesteru City na rynku transferowym. Obywatele stosunkowo szybko dokonali wzmocnień swojego zespołu, a większość z piłkarzy którzy dołączyli do klubu miała odpowiednią ilość czasu, aby chociaż w pewnym stopniu zgrać się z drużyną.

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini poinformował jednak, że klub z Etihad Stadium w dalszym ciągu rozgląda się za nowymi zawodnikami, jednak nie chciał wdawać się w żadne szczegóły.

– Jest wiele spekulacji na temat tego, jakich zawodników możemy zakontraktować. Mamy cały sierpień, aby zadecydować, jaki zawodnik będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.

– Nie chcę mówić o konkretnych nazwiskach i pozycjach, jakie wymagają wzmocnień, ponieważ uważam, że plotki nie są najlepszym rozwiązaniem. Mogę jedynie zapewnić, że postaramy się mieć w tym roku możliwie najsilniejszą drużynę.

– Nie jest łatwo pozyskać pozyskać piłkarza, mając do dyspozycji sporą ilość pieniędzy, ponieważ my potrzebujemy wyjątkowych piłkarzy. Zobaczymy co się wydarzy, w końcu okno transferowe nie zamyka się teraz.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj