Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini bardzo liczy na zwycięstwo swojego zespołu w środowym meczu z Sevillą. Chilijski trener Obywateli zdaje sobie sprawę, że statystyki jego zespołu w rozgrywkach Ligi Mistrzów nie są zbyt dobre, ale uważa kluczem do sukcesu w starciu z Hiszpanami będzie odłożenie na bok spraw związanych z dotychczasowymi wynikami City w Europie.

– Nie znam dokładnych statystyk, ale musimy poprawić naszą formę w Lidze Mistrzów. Musimy po prostu myśleć o tej grze, a nie o przeszłości. Mam nadzieję, że jutro będziemy myśleć tylko o tym meczu. Wszystkie inne rzeczy to tylko statystyki lub historii, które nie pomogą nam wygrać ani przegrać.Spodziewaliśmy się, że Sevilla będzie wyżej w lidze. Każdy zespół ma słabsze momenty w sezonie, ale to jest Liga Mistrzówbędą pełni nadziei, starając się wykorzystać swoje atuty. Mają kilku świetnych graczy.Nie wygrali dwóch ostatnich edycje Ligi Europejskiej bez powodu.

Jestem pewien, że każdy zespół chce wygrać Ligę Mistrzów, ale to nie jest łatwe. Naszym celem jest po prostu wygrać każdy mecz jaki rozgrywamy.

Źródło: www.uefa.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj