Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini nie ma wątpliwości, że aktualny trener Bayernu Monachium, Pep Guardiola trafi w pewnym momencie do zespołu grającego w angielskiej Premier League.

Hiszpański trener łączony jest z odejściem monachijskiego klubu wraz z końcem obecnego sezonu, a media widzą go w roli następy Pellegriniego w Manchesterze City.

W rozmowie z mediami Pellegrini przyznał, że życzy Guardioli, aby w pewnym momencie podjął pracę w Manchesterze City.

– Nie wierzę, aby Guardiola nie chciał pracować w Premier League, zwłaszcza że ma doświadczenie związane z pracą w innych ligach – powiedział z przekonaniem Pellegrini.

– Tak, Pep Guardiola będzie pracować w Anglii. Nie wiem, czy będzie to w przyszłym sezonie. Nie wiem też, czy będzie to tutaj w City, czy może w innym klubie, ale jestem pewien, że pewnego dnia przyjedzie na Wyspy i podejmie pracę w Premier League.

– Mam nadzieję, że Guardiola będzie miał możliwość pracy w Manchesterze City. Mówię to, ponieważ kocham ten klub i jestem pewien, że będzie to bardzo dobre dla całego otoczenia City.

Pellegrini wraz z Manchesterem City sięgnął po mistrzostwo Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej, a w obecnym sezonie wciąż ma szansę na triumf we wszystkich czterech rozgrywkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj