Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City stracił w minionym sezonie mistrzostwo Anglii na rzecz Chelsea, ale Manuel Pellegrini nie ma wątpliwości, że w przyszłym roku karty odwrócą się i tytuł najlepszego zespołu sezonu powróci do ekipy Obywateli.

Chilijski szkoleniowiec podczas środowej gali w Manchester Central wyznał, że jest przekonany, że nadchodzący sezon będzie należeć do zespołu z Etihad Stadium.

– Jestem absolutnie pewien, że będziemy mieć udany sezon i odzyskamy mistrzowski tytuł. Naszym celem jest przywrócenie mistrzostwa tutaj, dla naszych fanów. Musimy zrobić to wszyscy razem poprzez dobrą grę.

– Mamy za sobą dobry sezon przygotowawczy. Rozegraliśmy wiele gier z wieloma różnymi zespołami, o różnych, w innych zakątkach świata. Pracowaliśmy ciężko przez 30 dni i jestem pewien, że będziemy w poniedziałek w dobre formie – dodał Pellegrini.

Pellegrini odpowiedział też o błędach, jakich musi unikać jego drużyna, aby ustrzec się sytuacji, jaka miała miejsce w poprzednim sezonie.

– Będziemy pracować bardzo ciężko, to zawsze ma decydujące znaczenie. Musimy pamiętać jednak, aby stanowić przy tym jedność – zawodnicy na boisku, a kibice na stadionie. Wiemy jak grać, wiemy jak wygląda nasz ofensywny styl gry, dzięki którymi musimy zdobyć jak najwięcej goli.

– Powtórzę to po raz kolejny. Jesteśmy absolutnie pewni, że tytuł powróci do nas.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj