Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Manuel Pellegrini podczas konferencji prasowej podsumował poniedziałkowe spotkanie swojego zespołu z reprezentacją Wietnamu oraz ocenił grę Raheema Sterlinga, autora dwóch goli dla ekipy z Etihad Stadium.

– Zdobycie takiej ilości goli nie jest łatwe. Wietnam przygotowuje się do spotkań kwalifikacyjnych Mistrzostw Świata, które rozpoczną się jesienią i ciężko przygotowują się do nich. W sparingach wynik nie jest najważniejszy –  dla menedżerów to okazja aby zobaczyć swoich zawodników – powiedział Pellegrini.

– Musimy ciężko pracować przez najbliższe dwa tygodnie, ponieważ 10 sierpnia zaczynamy sezon Premier League . Mam nadzieję, że osiągniemy dobre wyniki w tym sezonie i mam nadzieję, że wygramy kilka tytułów. Jestem pewien, że zobaczymy Manchester City walczący o tytuł do samego końca. 

– Raheem jest bardzo dobrym zawodnikiem i dlatego go tutaj sprowadziliśmy. Jest bardzo szybki i jestem pewien, że pokaże dlaczego tak dużo za niego zapłaciliśmy.

Na sam koniec Pellegrini wypowiedział się na temat transferu Stevena Joveticia do Interu Mediolan.

– Stevan musiał odjeść. Jest bardzo dobrym graczem – jednym z najlepszych jakich widziałem, ale często zmagał się z kontuzjami i dlatego nie mógł grać w wielu spotkaniach z rzędu. Życzę mu jak najlepiej w przyszłości i jestem pewny, że ??będzie bardzo ważnym graczem dla Interu.

Źródło: www.mcfc.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj