Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Nicolas Otamendi uważa, że Manchester City jest wystarczająco silny, aby poradzić sobie z presją, jaka ciąży nad zespołem i wywalczyć tytuł mistrza Anglii.

Obywatele są w tej chili liderem Premier League i przez wielu fachowców wymieniani są jako główny kandydat do sięgnięcia po tytuł mistrzowski.

– Fakt, że znajdujemy się na pierwszym miejscu w tabeli nie jest łatwy. W tej chwili każdy patrzy na nas, jak na głównego kandydata do zdobycia mistrzowskiego tytułu, a przed nami jeszcze wiele rzeczy do zrobienia.

– Tak czy inaczej mamy silny zespół i wiemy w jaki sposób radzić sobie z presją. Mimo presji zdecydowanie patrzymy przed sobie, a to oznacza, że ??wykonujemy naszą pracę prawidłowo. Musimy być spokojni i cierpliwi, ponieważ rozgrywki są długie i musimy działać krok po kroku.

– Nie możemy myśleć tylko o tym, że chcemy zdobyć tytuł. Musimy znaleźć sposób gry, który sprawi, że wszyscy piłkarze w pełni wykorzystają swój potencjał i będą cieszyć się grą.

– Nie jesteśmy do końca szczęśliwi, kiedy wygrywamy bez przekonującego stylu, ponieważ to daje trzy punkty, ale w każdej chwili możemy narazić się na ich stratę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj