Etihad Stadium

Za nami kolejne mecze reprezentacji narodowych, w których udział wzięli zawodnicy Manchesteru City. Poniżej krótka analiza tego, co działo się w sobotę.

Eliaquim Mangala i Bacary Sagna

Francja niespodziewanie przegrała w meczu sparingowym z Albanią 0:1. Bacary Sagna na boisku zameldował się w 71. minucie meczu, podczas gdy Mangala całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Aleksandar Kolarov

Serbia musiała uznać wyższość Duńczyków, przegrywając na wyjeździe 0:2. Obrońca Manchesteru City grał w tym meczu przez pełne 90. minut.

Sergio Agüero, Martin Demichelis i Pablo Zabaleta

Argentyńczycy mimo prowadzenia różnicą dwóch goli, ostatecznie zremisowali z Paragwajem 2:2 w swoim pierwszym meczu w Copa America. Sergio Agüero swoim golem w 29. minucie meczu otworzył wynik spotkania. Pozostała dwójka piłkarzy City nie zagrała w tym spotkaniu.