Etihad Stadium

W niedzielę odbyły się mecze reprezentacji narodowych, w który udział wzięli zawodnicy Manchesteru City.

Szczególnie dobry występ zanotował Sergio Agüero, który w towarzyskim meczu reprezentacji Argentyny z Boliwią popisał się hat-trickiem. Poniżej krótkie podsumowanie występów Obywateli w niedzielnych spotkaniach.

Sergio Agüero, Martin Demichelis, Pablo Zabaleta

Argentyńczycy rozgromili Boliwię 5:0, a Sergio Agüero został bohaterem meczu strzelając trzy gole. Napastnik City na murawie przebywał do 61. minuty meczu. W tej samej minucie na boisku zameldował się Martin Demichelis. Pablo Zabaleta cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Joe Hart

Anglia zremisowała w Dublinie z Irlandią, a bramkarz City przebywał na boisku przez 90 minut.

Aleksandar Kolarov

Serbia rozgromiła Azerbejdżan 4:1. Obrońca Manchesteru City rozegrał całe spotkanie.

Eliaquim Mangala i Bacary Sagna (Francja) i Jason Denayer (Belgia)

Do bardzo ciekawego spotkania doszło na Stade de France, gdzie Francja z Bacarym Sagną w składzie przegrała z Belgią z Jasona Denayera 3:4. Eliaquim Mangala cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Fernandinho

W meczu testowym przed Copa America, Brazylia pokonała Meksyk 2:0. Pomocnik City grał przez 90 minut w tym spotkaniu.