Etihad Stadium

W piątek odbyły się kolejne mecze reprezentacji narodowych, w których wzięli udział zawodnicy Manchesteru City. Poniżej krótka relacja z poczynań zawodników Obywateli.

David Silva

Hiszpania pokonała Kostarykę 2:1, a pomocnik Manchesteru pojawił się na murawie w 59. minucie, zmieniając Nolito. Silva nie zagra w najbliższym meczu Hiszpanów z Białorusią z powodu swojego wyjazdu do USA, o którym pisaliśmy tutaj: David Silva przejdzie operację kostki

Jason Denayer

W meczu eliminacji do Mistrzostw Europy, Belgia niespodziewanie przegrała z Walią 0:1 po bramce Garetha Bale’a. Utalentowany obrońca Manchesteru City, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Celticu Glasgow, rozegrał w tym meczu pełne 90 minut.

Karim Rekik

Holandia pewnie pokonała Łotwę 2:0, ale obrońca Obywateli nie pojawił się na boisku.

Edin Dzeko

Bośnia pewnie pokonała Izrael 3:1, a napastnik Manchesteru City pewnie wykorzystał rzut karny tuż przed końcem pierwszej połowy.