Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Jest nam niezmiernie miło powitać Was na nowej odsłonie portalu Manchester-City.pl. Nasz serwis pojawił się w sieci stosunkowo niedawno, ale w szybkim czasie zyskał stałe grono czytelników, dlatego z dniem dzisiejszym postanowiliśmy zrobić kolejny krok w stronę rozwoju i udoskonalenia naszego portalu, aby stał się prawdziwym, polskim centrum Obywateli.

Jak zauważyliście, portal został odświeżony pod względem wizualnym i zyskał kilka nowych funkcjonalności, które w najbliższych dniach będą jeszcze modyfikowane (za wszystkie uwagi z góry dziękujemy – postaramy się udoskonalić wszystko w ciągu najbliższych dni).

Ponadto na naszej stronie pojawiła się liga typerów Manchester-City.pl z łączną pulą nagród w wysokości 500zł. W dalszym ciągu poszukujemy też osób, które chciałby spróbować swoich sił w redakcji i chciałby zasilić szeregi naszej ekipy.

TYPER

Mamy nadzieje, że nowy wygląd serwisu przypadł Wam do gustu i wspólnie będziemy tworzyć społeczność polskich fanów City. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowego, lepszego Manchester-City.pl!

C’mon City!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj