Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Transferowy poker z udziałem pomocnika Liverpoolu, Raheema Sterlinga zdaje się nie mieć końca. Reprezentant Anglii jest zdeterminowany, aby opuścić klub z Anfield, jednak jak na razie Manchester City nie może dojść do porozumienia z władzami Liverpoolu odnośnie opłaty transferowej.

Sterling jest na tyle zdeterminowany, aby zmienić barwy klubowe, że postanowił nie uczestniczyć w treningach drużynowych, przez co naraził się na ogromną falę krytyki.

Sytuacja związana z przyszłością Sterlinga zaczyna męczyć już nie tylko samego zawodnika, ale i jego otoczenie. Z związku z tym na nietypowy pomysł wpadł jeden z fanów Liverpoolu, który postanowił umieścić zawodnika na portalu aukcyjnym eBay. Cena za zawodnika to 50 milionów funtów.

Założyciel aukcji szczegółowo opisał wszystkie najlepsze cechy Sterlinga, momentami w nieco ironiczny sposób – wszystko po to, aby zainteresowani nie kupowali tak zwanego kota w worku.

Na aukcji można przeczytać między innymi, że Sterling jest najbardziej wartościowym zawodnikiem młodego pokolenia w Europie, że udało mu się zdobyć siedem goli i zanotować osiem asyst w ciągu 3045 minut oraz, że ma cudowne nastawienie do gry.

Z kolei w rubryce rzeczy, które koniecznie musisz wiedzieć o Sterlingu, szczery sprzedawca napisał między innymi, że angielski zawodnik nie wie ile posiada domów i samochodów oraz, że nie jest osobą pazerną na pieniądze. Z kolei na samym końcu opisu aukcji znalazła się informacja: zwrot definitywnie wykluczony.

Czy dzięki aukcji Sterlingowi uda się znaleźć nowy klub? Wątpliwe, ale autorowi nie można odmówić pomysłowości.

Źródło: www.sportbild.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj