Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Spektakularna wymiana?
17 listopada 2019; 12:00, scarlet

Wśród wielu nazwisk kojarzonych z Manchesterem City w kontekście zimowych lub letnich transferów (Dani Olmo, Ben Chilwell, Mikel Oyarzabal, Kalidou Koulibaly, Milan Skriniar, Lautaro Martinez, Jonny Evans, Çağlar Söyüncü itd...) ostatnio w brytyjskich mediach zaczęło się pojawiać nazwisko Kingsleya Comana.
Według SkySports UK Pep Guardiola znalazł następcę Leroy Sané akurat w klubie, do którego latem wybiera się reprezentant Niemiec (FC Bayern Monachium).

W kuluarach plotkuje się, że latem może dojść do spektakularnej wymiany między obydwoma czołowymi europejskimi klubami.

Gdyby naprawdę doszło do negocjacji, Bawarczycy do transakcji musieliby prawdopodobnie słono dopłacić, ponieważ wartość rynkowa Sané wyceniana jest na ponad 100 mln euro, podczas gdy szacowana wartość skrzydłowego Bayernu i reprezentacji Francji wynosi „tylko” 60 mln euro.

23- latek w swojej młodej jeszcze karierze i w czasie pobytu Juventusie, PSG i FCB, zmagał się z wieloma kontuzjami, co zmuszało go do obowiązkowych przerw w treningach i w grze. Kolejny uraz, wykluczający Comana z gry na kilka dni przytrafił mu się wczoraj podczas treningu przed meczem reprezentacji Francji z Albanią.

Źródło: www.sportbild.de / Foto: www.sportbild.de

KOMENTARZE(3)
korekta-"Gdyby Sterling grać nie mógł na LS"
17 listopada 2019; 23:29
Potrzeba pieniędzy na stopera, więc jak Sane nie chce tu grać, to niech odejdzie za pieniądze i to duże. Skrzydłowego zawsze znajdziemy- nawet spośród naszej obecnej kadry. Zinchenko i Angelino są w odwodzie, gdyby Sterling grać nie mógł na LO
17 listopada 2019; 23:28
Ciekawa sprawa.
17 listopada 2019; 19:32