Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Przedstawiciele FCB widziani w Manchesterze
18 listopada 2019; 17:35, scarlet

Według dziennikarza Sport Bild Christiana Falka, dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidžić i główny skaut Marco Neppe w zeszłym tygodniu przebywali w Manchesterze.

Falk sugeruje, że celem wizyty przedstawicieli Bawarczyków na Wyspach Brytyjskich było przygotowanie gruntu pod transfer Leroya Sané, bardzo możliwe, że już w nadchodzącym zimowym okienku transferowym. Klub z Säbenerstr. nie potwierdził informacji zamieszczonych w Bildzie o rzekomych rozmowach na linii Man City Bayern Monachium w czasie pobytu ich przedstawicieli w Anglii.  

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o ewentualnej wymianie skrzydłowymi między obydwoma klubami. Kingsley Coman miałby zająć miejsce Leroy Sané, a reprezentant Niemiec przenieść się na Alianz Arena. Szefowie seryjnych mistrzów Bundesligi są jednak bardzo zadowoleni z postępów, jakie czyni Francuz i nie rozważają takiej alternatywy - czytamy w Bildzie.

Źródło: www.manchestercity.pl / Foto: tribuna.com.de

KOMENTARZE(1)
Mam serdecznie dosyć Bayernu i tego ich ciągu na Manchester City. Wiecznie jakieś informacje- to Sane, to Guardiola. Co to City to jakaś filia Bayernu? Najlepiej by było opchnąć tego Sane do Realu albo Juventusu i pogonić tych buraków z Bawarii
18 listopada 2019; 19:17