Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Obywatele przegrywają z Liverpoolem
10 listopada 2019; 19:48, iamblue

Manchester City w 12. kolejce Premier League, przegrał z Liverpoolem 3-1.

Dzięki golom Fabinho, Salaha oraz Mane, The Reds mają już 9 punktów przewagi nad Manchesterem City, który zajmuje teraz 4. miejsce w tabeli Premier League. 

Jedyną bramkę dla Obywateli zdobył Bernardo Silva. 

Kontrowersji oczywiście nie brakowało. W 5. minucie meczu powinno zostać odgwizdane zagranie ręką w polu karnym przez Alexandra-Arnolda (lub Bernardo Silvę). Sędzia Michael Oliver pozwolił grać dalej, po czym Liverpool przeprowadził kontratak, po którym padł gol na 1-0. Ten moment diametralnie zmienił oblicze spotkania.

W 83. minucie meczu nie został odgwizdany ewidentny karny dla Manchesteru City - piłka uderzyła w rękę Alexandra-Arnolda, lecz Michael Oliver ponownie nie widział żadnego problemu. 

Do końca sezonu zostało 26. kolejek i mnóstwo punktów do zdobycia, a my wierzymy do końca.

Bramki: Fabinho 6', Salah 13', Mane 51', Bernardo Silva 78'

Źródło: www.mancity.com/foto www.manchestercity.pl

KOMENTARZE(14)
Ile razy jeszcze?! :)
Tutaj nie ma komu pisać, czy to na sb czy to w newsach. Dałem przykłady sondy i wyboru piłkarza meczu.
Nie ma co posługiwać się przykładem wyborów, partii czy polityki etc, problem tkwi gdzie indziej i Ty dobrze wiesz gdzie, tylko oboje jakoś nie chcemy o tym napisać.
16 listopada 2019; 10:17
Ja już ostatnio napisałem, że tu działa trend znany z wyborów i trudno cokolwiek z tym zrobić. Wyborcy nie chcą głosować na ugrupowanie, które w sondażach plasuje się poniżej progu. Ciągną zaś ku tym ugrupowaniom, które mają wstępnie duże poparcie. Ta strona jest jak te ugrupowanie plasujące się poniżej progu. Małe zainteresowanie, mała liczba użytkowników nie sprzyja temu, by ci, którzy mają tu konta udzielali się. Był taki czas- pamiętam, że trwały ożywione dyskusje na shoutboxie, a pod newsami i tak była pustka. Ludzie tutaj nigdy nie mieli zaszczepione by udzielać się pod newsami. Myślę, że działa tu mechanizm, który wykończył gazety papierowe w starciu z Internetem. Dostęp do shoutboxa jest prostszy od dostępu do newsa. Wszak nie trzeba tyle "klikać" i nie trzeba odświeżać. Ludzie są z natury wygodni co w połączeniu z trendem opisanym na początku dało efekt jaki widzimy
16 listopada 2019; 10:00
Ponawiam pytanie: jacy ludzie? Jacy kibice? I ponownie stwierdzam: tutaj się prawie nikt się nie loguje.
Trudno, jest tak, jak jest i już nic, a tym bardziej ja tego nie zmieni.

Pewnego dnia nie będzie nic! Ostatni news będzie sprzed dwóch lat, wtedy zaczną się pretensje, albo też i nie, ponieważ ta strona jest nikomu niepotrzebna. Taka jest niestety prawda. Komu na jej istnieniu zależy? Mnie... i komu jeszcze??????
Przykładów na to mogę mnożyć mnóstwo:
Sonda: oddanych głosów 7 w tym 3 ode mnie, iamblue i kierownika tej strony – wstyd
Wybór piłkarza meczu: najwięcej oddanych głosów 5!!! W tym mój i kolegi z redakcji - wstyd

Szkoda moich nerwów i czasu.

To nie jest tylko wina shoutboxa, problem jest gdzie indziej, o czym niektórzy nie chcą nawet słyszeć, a ja sam nie chcę o tym pisać, bo musiałbym potem sam siebie zbanować.

PS.
Można też na odwrót: wyłączyć możliwość dodawania komentarzy pod newsami (taką opcję mam) zobaczymy wtedy jak się to odbije na aktywności na shoutboxie. Podejrzewam, że baaaardzo minimalnie.
Wniosek nasuwa się jeden...
16 listopada 2019; 08:29
Strona zamarła po krytyce shoutboxa. Ludzie to chyba boją się pisać pod newsami. Opcje są dwie - albo nie wiedzą jak to funkcjonuje na innych stronach, gdzie rolę bieżącego forum pełni news główny ( w tym wypadku ten, pod którym piszę ) albo nie piszą pod newsami, bo boją się, że nikt tego nie przeczyta co napisali. W jednym i w drugim wypadku dowodzi to, że shoutbox wyrządził ogromne spustoszenie w mentalności na tej stronie, choć mam nadzieję, że cisza to efekt przerwy reprezentacyjnej
16 listopada 2019; 07:11
Zagraliśmy dobry mecz w ataku (brakowało tylko skuteczności) i standardowy w obronie. Kolejny raz zostaliśmy oszukani przez sędziów. Może to już nie przypadek?
11 listopada 2019; 00:45
bob
Słabo poszło, w sumie jak zawsze na Anfield. Zbyt miękka obrona, przewidywalne i zbyt powolne rozgrywanie piłki w środku pola, niepotrzebne ryzyko przy wyprowadzaniu piłki pod swoją bramką. Na plus pomocnicy Kevin De Bruyne, Bernardo Silva i obrońca Angelino. Sterling szarpał się ile mógł na lewej stronie, jednak bramkowego pożytku z tego nie było. Liczyłem, że Sterling zdobędzie jednego gola ten jednak - mam wrażenie - w polu karnym przeważnie podejmuje złe decyzje. Do tego błędy dołożył dziś sędzia, jeden karny za zagranie ręką w polu karnym po akcji Sterlinga nam się po prostu należał. Podobał mi się Angelino, ma potencjał do gry ofensywnej na skrzydle, choć pewnie Pepowi nie podobało się, że zbyt często podnosi piłkę zamiast grać nią płasko po ziemi. Jednak to po jego akcji mógł popisać się Bernardo Silvia. Do tego Angelino mógł sam wpisać się na listę strzelców, zabrakło niewiele. Gundogan kompletnie się nie popisał, podarował rywalom bramkę, słabiutki jego występ. Aguero zaliczył kolejny beznadziejny występ na Anfield. Poza jedną ładną kiwką i celnym strzałem w pierwszej połowie niczym się nie wyróżnił i został wyłączony z gry przez obrońcow Live. Nie wiem czemu krytykujecie akurat Gabriela Jesusa, zagrał słabo tak jak cały zespół, a do tego grał krótko zmieniając nieobecnego Aguero. Obiektywnie to trudno G. Jesusa winić za ten wynik. Raczej jest to wina miękkiej obrony i braku klasowego stopera. Mecz raczej do szybkiego zapomnienia, choć jak dla mnie to wynik mógłby być nieco inny tj. 3:2 dla Live uwzględniając pomyłkę sędziego (nieodgwizdanie rzutu karnego po akcji Sterlinga).
11 listopada 2019; 00:20
A co do jesusa od kilku meczy hamuje kontry po to by przedryblowac kogoś. Dzisiaj miał okazję na strzał to wycofał się z pola karnego. A jak już dostaje patelnię od sterling to nie trafia w piłkę. Karnych już nie wykorzystuje. Może trzeba szukać jakiegoś kilera gdzie indziej
10 listopada 2019; 23:25
To jest najważniejsze że nasi walczyli i starali doprowadzić do wyrównania. Nie było zbędnego podawania do bramkarza i kilkunastu podań między obrońcami. Wszystko szło w ofens . Liverpool słuchanie po pucharze konfederacji. Zobaczycie że jeszcze będą gnoje płakać
10 listopada 2019; 23:24
Zgodzę się z Citizens88, Jesus jest beznadziejny, nie poczynił żadnych postępów odkąd jest w City, trzeba się rozglądać za nowym napastnikiem
10 listopada 2019; 23:00
Kontuzje to nasz główny przeciwnik w tym sezonie. Nasi walczyli i widać było że zależy im na wygranej, ale po prostu zabrakło szczęścia, a sędziowanie w Anglii to jest jakiś żart...
10 listopada 2019; 20:33
Nawet mimo sędziowania przeciwko City oni mogli to wygrać, ale jak się wykorzystuje 1 okazję na 5 to nie ma co liczyć na dobry wynik. Sezon jest długi, jeszcze Liverpool się zmęczy
10 listopada 2019; 20:32
Ja tam podchodzę do sprawy z filozoficznym spokojem- oczywiście z perspektywy już czasu, gdy emocje opadły:- ) Było naturalną rzeczą, że po takich dwóch znakomitych sezonach musi przyjść tendencja zniżkowa. Brakuje nam bardzo ważnych graczy- Laporte, Sane, którzy decydowali o losach poprzednich kampanii, a którzy wypadli przez kontuzje. To dlatego ten sezon wygląda gorzej, ale bez przesady- jeszcze dużo można zrobić. Za oderwane od rzeczywistości uważam komentarze kogo to mieliśmy nie kupić w te okno. To nie Fifa czy PES. Tu ciąży nad nami FFP, więc kupiliśmy Rodriego, a Fernandinho został z góry w planach uwzględniony jako stoper. Trzeba skupić się na pucharach krajowych i Lidze Mistrzów, a z ligą zobaczymy. Priorytetem jest by Liverpool nie zdobył potrójnej angielskiej korony
10 listopada 2019; 20:24
Gdyby ten mecz rozgrywany był jeszcze kilka lat temu w Polsce to ze 100% pewnością powiedziałbym, że sędziowie zostali kupieni. Tak ci na boisku jak ci przy stoliku z monitorem. Oszustwo i złodziejstwo w biały dzień. Trzy ewidentne karne! Mecz skandal. Dlatego nie życzę tym ..... niczego dobrego. FUCK OF loserpool.
10 listopada 2019; 20:02
Ale kpina. Dwa karne nieodgwizdane plus spalony salaha. Dramat. Jestesmy najbardziej poszkodowana druzyna przez sędziów i var ever przypomne tylko mecz z live po wpierolu 3:0 sane strzela gola na 2:0prawdlowego byl wtedy brak varu nie będę nawet pisal.o.meczu ze spurs w lm w zeszlym sezonie i w tym sezonie plus dzisiaj no to jest jakis skandal. Nie.mówieA o jakis.meczach z burnley tylko.mega waznych meczach gdzie jestesmy ruchani przez sedziego i var. Co do meczu wiemy juz ze stones i bravo nie nadaja sie do niczego a gundogan.jest za.wolny na mecze premier leaque przynajmniej te bardzo istotne. Angelino spoko za duzo błędów w obronie w ofensywie ok. Rodri przyzwoicie ferna mogl zagrac lepiej walkera odcielo przy kryciu najlepszy dzis byl kevin i bernardo ktory zagral w koncu tak jak w zeszlym.sezonie kapitalnie. Sterling probowal Aguero ma jakas.klatwe na anfield. AHA I NIE.MOGĘ JUZ PATRZEC NA NASZEGO GABRIELKA JESUSKA JEST PO PROSTU DRMATYCZNY.
10 listopada 2019; 20:01