Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Manchester City - Southampton. Składy.
2 listopada 2019; 14:09, scarlet

Pep Guardiola trener Manchesteru City i jego odpowiednik z ławki Southampton FC Ralph Hasenhüttl ogłosili nazwiska piłkarzy powołanych do kadry obu drużyn na dzisiejszy mecz 11. kolejki Premier League.

Manchester City

Wyjściowa jedenastka: Ederson, Walker, Stones, Fernandinho, Angelino, Gündogan, Silva (C), De Bruyne, Bernardo, Sterling, Agüero

Rezerwowi: Bravo, Jesus, Mendy, Mahrez, Cancelo, Otamendi, Foden.

Southampton

Wyjściowa jedenastka: McCarthy, Romeu, Stephen, Vestergaard, Bednarek, Højbjerg, Valery, Redmond, Armstrong, Ward-Prowse, Ings

Rezerwowi: Gunn, Yoshida, Danso, Boufal, Djenepo, Long, Adams

KOMENTARZE(4)
Niestety nie mogłem oglądać meczu na żywo, ale ani przez moment nie martwiłem się o wynik, słabo wygląda stosunek obywateli strzałów do strzałów na bramkę, no i szkoda, że Liverpool tak jak nasi nie odpuszcza do końca
2 listopada 2019; 17:59
1-1 !!!!
2 listopada 2019; 17:30
Gundogan i Bernardo do zmiany. Southampton gra w 10 w polu karnym także czeka nas ciężkie 45 minut. Mecz jak najbardziej do wygrania tylko jak na razie brakuje szczęścia.
2 listopada 2019; 16:51
No co sie dzieje 0-1 do przerwy poprosze o nawałnice i Jezusa na boisko w celu wyjasnienia tego zjawiska :D
2 listopada 2019; 16:49