Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Kontuzja Sané. Aktualizacja.
10 listopada 2019; 06:29, scarlet

Wzrastają szanse na to, że reprezentant Niemiec i skrzydłowy Manchesteru City wróci na boisko szybciej, niż się spodziewano. Obecnie pod okiem specjalistów i oddelegowanych przez klub fizjoterapeutów przechodzi on intensywną rehabilitację w Los Angeles.

Sané trenuje już na siłowni, a w ciągu dwóch tygodni będzie mógł rozpocząć przygotowania do powrotu na boisko od lekkich treningów i ćwiczeń stabilizacyjnych.

Lekarze nadzorujący przebieg rehabilitacji, są zadowoleni z postępów, jakie czyni młody piłkarz.

Pep Guardiola, szkoleniowiec Obywateli początkowo liczył się z tym, że nie będzie mógł skorzystać ze swojego dryblera nawet do marca lub kwietnia 2020 roku, teraz, według najnowszych informacji dochodzących ze Stanów Zjednoczonych luty 2020 jest coraz to bardziej realnym terminem powrotu Sané na boisko.

Przypomnijmy, że 23- latek zerwał wiązadło krzyżowe na początku sezonu, w meczu o Tarczę Wspólnoty przeciwko Liverpoolowi, co pokrzyżowało plany Bayernowi Monachium pragnącego za wszelką cenę wykupić go z Manchesteru City jeszcze ubiegłego lata.

Źródło: www.weltfussball.de / Foto: www.theguardian.com

KOMENTARZE(2)
O fajne info bo nic na ten temat nie słyszałem. Leroya brakuje bardzo nie można go w zime sprzedac za nic w swiecie zreszta nie uważam żeby on miał odejść.
10 listopada 2019; 13:31
No i gra. Ciekawe czy w tym lutym będzie jeszcze naszym piłkarzem
10 listopada 2019; 12:30