Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Kompany: Atak na autobus zmienił wszystko
10 listopada 2019; 14:04, iamblue

Manchester City za kilka godzin rozegra jedno z najważniejszych spotkań całego sezonu. Były kapitan Manchesteru City, Vincent Kompany postanowił opisać jak rywalizacja pomiędzy Obywatelami, a Liverpoolem zmieniła się w ostatnim czasie.

Kompany twierdzi, że atak kibiców Liverpoolu na autobus Manchesteru City przed ćwierćfinałowym meczem Ligi Mistrzów w 2018 roku sprawił, że The Reds stali się największym rywalem. 

- Byłem wtedy w autobusie podczas incydentu przed stadionem. W tym momencie wszystko się zmieniło. Rywalizacja stała się bardziej zażarta, a oni stali się przeciwnikiem numer jeden. 

- Od tego dnia, podejście kibiców do tego meczu diametralnie się zmieniło. Starcia z Liverpoolem zawsze były ciężkie, ale teraz cała atmosfera, która towarzyszy tym spotkaniom jest bardziej napięta. 

- Nikt z nas siedzących w autobusie nie był przestraszony, ale nie było to przyjemne i na pewno nie powinno mieć miejsca. 

- Trzeba przyznać, że teraz są najtrudniejszą drużyną do pokonania. Widzę tu początek głębokiej rywalizacji. 

Vincent Kompany został zaproszony do studia Sky Sports i w niedzielę będzie obserwował swój były klub razem z ekspertami: Jose Mourinho, Roy Keane, Gary Neville, Graeme Souness oraz Jamie Carragher. 

 

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk/foto www.manchestercity.pl

KOMENTARZE(0)