Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
Zaloguj się!
Zapamiętaj mnie
Wciśnij ESC, aby zamknąć
Awizowane składy na mecz Liverpool F.C. - Manchester City F.C.
10 listopada 2019; 16:34, scarlet

Przed nami wielki mecz, wielkie emocje i wielkie nazwiska.

LFC vs. MCFC

Oto, kogo do gry od pierwszej minuty szlagieru Premier League desygnowali do gry Jürgen Klopp i Pep Guardiola:

Liverpool F.C.: Alisson, Alexander- Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino

Rezerwowi: Adrian, Milner, Keita, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Lalana, Origi


Manchester City F.C.: Bravo, Walker, Stones, Fernandinho (C), Angelino, Rodrigo, Gundogan, De Bruyne, Bernardo, Sterling, Aguero

Rezerwowi: Carson, Jesus, Silva, Mahrez, Cancelo, Otamendi, Foden

 

Obsada sędziowska:

Główny: Michael Oliver

Asystenci: Stuart Burt, Simon Bennett

Techniczny: Mike Dean

Źródło: www.manchestercity.pl / www.skysports.com

KOMENTARZE(131)
Bo zdaniem marczuka każdy powinien być w top11 na świecie, a jak nie jest to nie nadaje się do niczego... taka logika
13 listopada 2019; 16:42
Angelino nie jest tutaj największym problemem. Z mojej strony największym kłopotem był brak wywalenia Otamendiego latem i zastąpienia go topowym obrońcą. Tak samo danie kontraktu Gundoganowi, który zawodzi w wielu meczach, było ryzykowne. Wiele rzeczy w naszej drużynie działa o wiele gorzej, obrona cofnęła się do 16/17, a to przez brak zaufania do Otamendiego i granie półśrodkiem w rodzaju Fernandinho, wróciła nieskuteczność i machanie łapami w marnowaniu kluczowych sytuacji, a środek gra o wiele wolniej niż kiedyś.
13 listopada 2019; 14:38
@jackmarczuk "Do poziomu Robertsona?" Przecież odpowiednikiem Robertsona i podstawowym bocznym jest Mendy. Tu szukaj porównań. Angelino został sprowadzony by ratować sytuację kadrową w sytuacji gdy Mendy grać nie będzie mógł. Nie może więc być "absolutnym wymiataczem", bo w innym wypadku po prostu nie zgodzilby się na siedzenie na ławie. Dziwię się, że muszę ci tłumaczyć takie oczywistości. To tak jakbyś powiedział z wyrzutem, że G. Jesus nie jest na poziomie Lewandowskiego. Jakby był na poziomie Roberta i siedział na ławie, to po sezonie opuscilby klub. To naturalne i oczywiste, że zawodnicy z ławki są nieco ( z naciskiem na słowo "nieco" ) słabsi od tych z podstawy. No, ale muszą też prezentować w miarę godny poziom, by w razie czego pomóc drużynie
13 listopada 2019; 13:36
hahahaha teraz nie będziesz na podstawie jednego meczu go oceniał? A co do uja zrobiłeś po sparingu w Azji? No co hipokryto hahahah
12 listopada 2019; 23:05
Do poziomu Robertsona mu daleko, a na podstawie 1 meczu oceniał go nie bede. Przy drugiej bramce dla Liverpoolu zawalił razem z Fernandinho nie kryjąc Salaha.
12 listopada 2019; 20:46
Dobrze, że Angelino zaliczył dobry występ z Liverpoolem, bo @jackmarczuk znów by twierdził, że niepotrzebnie go kupiono, a tymczasem po łamliwości Mendy'ego jasno widać, że istniała konieczność zainwestowania w LO
12 listopada 2019; 09:48
Póki co tylko ty piszesz, że zagraliśmy słabo, a argumentów na to czemu przegraliśmy napisałem 3 albo 4. A akurat jak ty nie masz argumentów to po prostu przestajesz odpisywać, więc zaleciało hipokryzją, ale jestem już przyzwyczajony
11 listopada 2019; 10:21
Zamiast iść do przodu, to ten zespół się cofa.
11 listopada 2019; 02:04
@kopara13 argumenty, argumenty, nigdy ich nie masz. Nie mamy obrony, a wciąż się wypowiadasz.
11 listopada 2019; 02:03
Plus tracenie z dupy goli - dlatego LFC ma LM, bo potrafi być mega skuteczne. Żenujący, słaby występ, zwłaszcza za tyle hajsu, ile przez lata prze********smy.
11 listopada 2019; 01:52
Mamy parodystow na środku obrony, a LFC cały czas się rozwija. Co musza nasi obrońcy zrobić, żeby wyłączyć ‚Mane albo Salaha a dlaczego zawsze na Anfield Sterling jest wyłączony?
11 listopada 2019; 01:50
W dupie mam złodziejstwo sędziów, graliśmy na Anfield słabo, nas srodek i obrona nie istniały, gramy jakieś oklepane schematy, które mądrej drużyny niczym nie zaskakują.
11 listopada 2019; 01:49
Hahaha zaczyna się mój ulubiony tekst - top4 będzie sukcesem xD
Jak rok temu nie?
A Angelino już jest ok? Przeszedł ci foch na niego po półsparingach w Azji? Bo nie widziałem, żebyś go wymienił jako zawodników do sprzedaży :)
Problemem twoim jest to, że ty myślisz, że w każdym meczu muszą być najlepsi. Nawet połową składu na Anfield przy złodziejstwie sędziów kolejny raz
11 listopada 2019; 00:55
@mesjasz zacznij odpowiadać na pytania, a nie pisz populizmy. Dobrze ci radzę.
10 listopada 2019; 23:28
taktycznie zrobili nas jak chcieli, top4 będzie sukcesem
10 listopada 2019; 23:27
Jeszcze coś? Nasza sytuacja w defensywie jest dramatyczna. Kim mamy grać? Nie ma żadnego lidera, Stones się nie rozwinął, Otamendi to ziemniak, a Ferna nie powinien tam grać.
10 listopada 2019; 23:26
Jesteśmy City i to znaczy że jesteśmy ponad innymi !!!!! Nie podoba Ci się to zmień barwy . Dzisiaj jak umieli tak grali A źle to nie wyglądało. Na takim poziomie jak dostajesz bramka z kapelusza to ciężko jest coś wyciągnąć to są za dobre zespoly
10 listopada 2019; 23:20
Ile Liverpool zrobił akcji ? 3 po których padły bramki i jedna co obronił bravo po strzale salah. My zrobiliśmy więcej. Angelino słupek. Brama Bernardo. Jesus nie trafia w piłkę po podaniu sterling i aguero po podaniu Kevina + dwa strzały aguero w pierws,ej. Były trzy momenty w którym przewazalismy i gnietlismy Liverpool. A to że bramkarz jest niepewny i zamiast łapać dośrodkowanie czeka aż przeciwnikowi zleci na głowę to już nie wina piłkarzy. Przy strzale fabinho nie miał szans
. Ale pasta salah? Bramkarze top takie coś wyciągają tym bardziej że poszło po palcach.
10 listopada 2019; 23:18
Zadam ci pytanie: w czym dzisiaj byliśmy lepsi?
10 listopada 2019; 22:35
@mesjasz to ty przestań. Popatrz na nasza skuteczność. Gramy wyraźnie poniżej oczekiwań, ale spoko, zawsze VAR jest winny. Liverpool nasz rozpykal, jak chciał. Oczywiście sadza tak wszyscy niezwiązani z City, tylko wy uważacie inaczej.
10 listopada 2019; 22:11