Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Manchester City już wkrótce zmierzy się w kolejnym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Sevillą. Skrzydłowy Obywateli, Jesus Navas, który jest wychowankiem hiszpańskiego klubu i ma za sobą wieloletnie występy dla tego zespołu i nie ukrywa, że wciąż jest wielkim fanem tego zespołu, mimo że aktualnie występuje w barwach Manchesteru City i bardzo mocno utożsamia się z tym klubem.

– Sevilla jest dla mnie wszystkim w kategoriach sportowych. Urodziłem się w Sewilli, a następnie dorastałem w barwach Sevilli jako zawodnik.  Teraz jednak mogę myśleć tylko o Manchesterze City, ale wspominam Sevillę bardzo dobrze i mogę mówić o tym klubie tylko w dobrych słowach.

Navas wyznał także, że bardzo chciałby wystąpić w meczu przeciwko swojej byłej drużynie, ale nie ukrywa, że będzie to dla niego bardzo emocjonalna gra.

Chcę zagrać przeciwko Sevilli, ale dla mnie będzie to gra z mieszanymi uczuciami. Co prawda teraz będziemy grać w Manchesterze, ale powrót na Sanchez-Pizjuan będzie niesamowity, szczególne dla mnie. Dałem z siebie wszystko dla Sevilli i zawsze czułrm sympatię fanów, którzy zawsze pozostaną w moim sercu.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj