unknow
fot. www.pixabay.com

Spędzanie czasu z urządzeniami przenośnymi jest o tyle dobrym rozwiązaniem dla każdego fana gier, że można uruchomić interesujący nas tytuł w praktycznie dowolnym miejscu na ziemi. Nawet niekonieczne potrzebne będzie w tym celu połączenie internetowe, gdyż sporo gier mobilnych działa aktualnie bez konieczności utrzymywania połączenia z siecią.

Szczególną popularnością wśród graczy mobilnych cieszą się piłkarskie tytuły gier, które pozwalają na spędzenie wolnego czasu w przyjemny sposób dla każdego miłośnika piłki kopanej. W tym tekście przedstawiamy wszystkie najciekawsze gry piłkarskie, które będzie można uruchomić za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Football Star Deluxe

Osoby zainteresowani tym, co do zaoferowania ma niejedno renomowane kasyno internetowe, powinny przede wszystkim przetestować możliwości gry Football Star Deluxe. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów wśród automatów online, które zostały wyprodukowane nie tylko przez samo Microgaming, ale też – ogół branży. 

W grze spodziewać się można wysokiej jakości oprawy audiowizualnej, która przywodzi na myśl emocjonujące starcia w futbolu na stadionie wypełnionym po brzegi kibicami. Rozgrywka została oparta na 88 liniach płatniczych, które ulokowano na 5 bębnach. Co więcej, gra zapewnia także możliwość skorzystania z dodatkowych funkcji bonusowych, które nie tylko skutecznie urozmaicają zabawę, ale też sprawiają, że rozgrywka zapewnia więcej unikatowych możliwości na sięgnięcie po zwycięstwo.

Wśród najważniejszych funkcji bonusowych, które zostały przygotowane przez Microgaming znaleźć można Rolling Reels i Striking Wilds, które też nawiązują w swoich założeniach do motywów związanych z samą piłką nożną. Przy tym producent gry nie zapomniał także o dodaniu zadowalającego poziomu RTP, sięgającego w tym przypadku 96,88%. 

FIFA (EA Sports FC Mobile)

Do niedawna gra była znana pod tytułem FIFA, ale obecnie jej nazwa uległa zmianie, przez co obecnie należy ją tytułować EA Sports FC Mobile. Jest to jednak w swoich założeniach ta sama gra, którą tak dobrze znają fani piłki kopanej z całego świata, czyli FIFY. Jednocześnie jest to najbardziej uniwersalny wybór dla miłośników futbolu z uwagi na fakt, że gra dostępna jest na dowolnych urządzeniach mobilnych – bez względu na system operacyjny czy posiadany rodzaj urządzenia. Rozgrywka jest tutaj dynamiczna, atrakcyjna pod kątem wizualnym oraz zapewnia możliwość rywalizowania w tak atrakcyjnych trybach, jak Ultimate Team czy Tryb Menedżera.

PES (eFootball 2024)

Podobnie jak w przypadku FIFA, druga najbardziej popularna seria na świecie związana z piłką nożną – Pro Evolution Soccer (również w niedawnym czasie zmieniła swoją nazwę). Tytuł gry brzmi teraz eFootball 2024, a sama rozgrywka w wydaniu mobilnym może zostać śmiało uznana za godnego rywala dla tego, co oferuje EA Sports FC Mobile. Gracze chwalą tę grę piłkarską za bardzo płynną rozgrywkę, która w bardzo dobry sposób odwzorowuje prawdziwe mecze rozgrywane w ramach tego sportu. Nie zabraknie przy tym także nieco bardziej skomplikowanych umiejętności do opanowania, dzięki czemu jest to tytuł przemawiający nie tylko do niedzielnych graczy, ale też – bardziej zaangażowanych osób.

Score! Hero

Pomijając dwie najbardziej popularne gry mobilne w tematyce piłki nożnej, nie możemy również pominąć na naszej liście Score! Hero. Jest to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji w stworzonym przez nas zestawieniu z uwagi na fakt, że rozgrywka odbywa się tutaj zza pleców konkretnego zawodnika. Wszystkie umiejętności, jak podawanie, strzelanie czy dośrodkowywanie nabierają dzięki temu dodatkowej dynamiki, co sprawia, że rozgrywka potrafi pozostać świeża dla graczy przez długi czas. Jest to propozycja dla fanów bardziej strategicznego oraz wolniejszego podejścia do grania w piłkę nożną.

New Star Soccer

Swego czasu ta gra była niezwykle popularna w wydaniu na urządzenia mobilne, a także w formie gry online na komputery. Obecnie New Star Soccer nadal pozostaje ciekawym wyborem dla fanów piłki nożnej z uwagi na takie aspekty jak:

  • ciekawa, złożona rozgrywka,
  • rozbudowany rozwój piłkarza,
  • wiele lig oraz drużyn,
  • szybkie i dynamiczne mecze.

Przy tym musimy wspomnieć, że sama oprawa audiowizualna jest tutaj natomiast nieco bardziej retro. Zatem, fani nowoczesnej grafiki muszą być na to przygotowani.

Ultimate Soccer

Świetną alternatywą dla rozrywki oferowanej przez eFootball czy EA Sports FC będzie także Ultimate Soccer, czyli gra bardzo skutecznie balansująca rozgrywkę pod kątem jej tempa. W grze można liczyć na realistyczne podejście do projektowania rozgrywki, dzięki czemu kontrola nad poszczególnymi piłkarzami cały czas pozostaje bardzo intuicyjna, a także responsywna. Warto też przy tym sprawdzić tryb gry The League, gdzie można wybrać konkretną drużynę, a następnie próbować zdobyć największe trofea w świecie piłki nożnej.

Podsumowanie

Fani standardowej piłki kopanej powinni przede wszystkim sprawdzić to, co w wydaniu na urządzenia mobilne ma do zaoferowania eFootball oraz EA Sports FC. Osoby pragnące alternatywy do tych gier powinni sprawdzić Ultimate Soccer. Natomiast fani bardziej strategicznej rozgrywki powinni sprawdzić New Star Soccer oraz Score! Hero. Nie zabraknie też ciekawej propozycji dla fanów gier hazardowych, jaką jest Football Star Deluxe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj