Claudio Bravo
www.mancity.com

Chilijski kanał informacyjny 24 Horas poinformował, że rezerwowy bramkarz Manchesteru City Claudio Bravo jest bliski przeprowadzki do Primera División de México.

Zainteresowanie 36- letnim goalkeeperem Obywateli wyraził mistrz Meksyku z ubiegłego sezonu Club de Fútbol Monterrey. Chilijczyk, który u schyłku kariery szuka rzekomo nowego klubu, dostał wiele interesujących propozycji z Major League Soccer, ale najbardziej konkretna okazała się ta z Meksyku.

Bravo, którego kontrakt z mistrzami Anglii wygasa w czerwcu 2020 roku, był podstawowym bramkarzem The Citizens do czasu przyjścia na Etihad Stadium Edersona. Od tego czasu grywał przede wszystkim w meczach pucharowych, a na ligowych boiskach pojawiał się sporadycznie. Łącznie w barwach Manchesteru City wystąpił w 56 spotkaniach.

Źródło: www.mcfcxtra.com

5 KOMENTARZE

  1. Claudio Bravo w drużynie mistrza Anglii to pomyłka. Za delikatny jest, zbyt miękki na tę ligę, słabo wychodzi do górnych piłek zupełnie jakby się bał fizycznego kontaktu. Do tego ma 36 lat więc lepiej nie będzie. I pomyśleć, że przez tego słabiaka z drużyny musiał odejść Joe Hart..