Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Według raportów z Wysp Brytyjskich, wszystko wskazuje na to, że mimo licznych spekulacji, Manchester United zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z obecnym szkoleniowcem, Louis van Gaal, który od pewnego czasu łączony jest z przedwczesnym odejściem z klubu.

Spekulowano, że podczas letniej przerwy pomiędzy sezonami, Holender opuści Old Trafford rok przed końcem swojego kontraktu, s United skupi się na walce o zakontraktowanie Pepa Guardoli, którego umowa z Bayernem Monachium wygasa wraz z końcem sezonu.

Pozostanie Van Gaala będzie oznaczać zdaniem mediów, że Manchester City znajdzie się na pole position w walce o Guardiolę, który nie określił jeszcze jednoznacznie, jak wyglądają jego plany na przyszłość.

W sobotę, City doznało kolejnej bolesnej porażki ze Stoke City 0:2, co sprawia, że napięcie w klubie ponownie wzrosło i nie wiadomo, jak długo potrwa cierpliwość władz względem Manuela Pellegriniego, obecnego trenera Obywateli.

Jedno jest pewne: Ferran Soriano i Aitor Beguiristai, cały czas pracują nad tym, aby przekonać Guardiolę do przenosin na Etihad Stadium. Obaj Panowie współpracowali z trenerem w czasach, kiedy pełnił on funkcję trenera Barcelony i nie mają wątpliwości, że będzie on idealnym kandydatem do pracy w Manchesterze City.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj