Raheem Sterling
fot. www.mancity.com

W tym sezonie konkurencja na Lidze Mistrzów jest niełatwa i niemała. Jedna rzecz jest pewna: Możemy liczyć na wyjątkowe emocje. Jakie są kursy i typy na to wydarzenie, kto zatriumfuje? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewidywaniami na nadchodzące rozgrywki. 

W pierwszej fazie Ligi Mistrzów zagrały 32 ekipy, które potrafiły wcześniej się zakwalifikować. Renomowani bukmacherzy już przygotowali dla pasjonatów hazardu zakłady piłkarskie online. Należy zaznaczyć, że drużyny zostały tradycyjnie podzielone na 8 grup ? po 4 kluby w każdej. Losowanie odbyło się według bardzo restrykcyjnych zasad w sierpniu 2021 r. Do jednej grupy nie mogą być połączone ekipy z tego samego państwa ani z jednego koszyka.

Finał sezonu odbędzie się w Rosji, w Sankt Petersburgu. Zwycięzca zmagania automatycznie będzie zakwalifikowany do fazy grupowej turnieju 2022-2023 r. oraz rozegra mecz ze zwycięzcą zmagania Ligi Europy 2021-2022 w ramach wydarzenia Superpucharu UEFA. Zespoły z pierwszych 2 miejsc z każdej grupy automatycznie awansowały do fazy pucharowej, z kolei ekipy z 3 miejsc będą kontynuować grę w Lidze Europy. Jak minie tegoroczny turniej Ligi Mistrzów? Poniżej przedstawiamy typy na dziś piłka nożna.

Typy i kursy na Ligę Mistrzów 2021/22 

Tegoroczna Liga Mistrzów zapowiada się dość imponująco. Tak naprawdę bardzo trudno powiedzieć, czego warto się spodziewać po tych zmaganiach. W serwisie operatora STS kurs na wygraną Chelsea stanowi 8.25. Z takim samym kursem możemy obstawić zwycięstwo całej edycji przez Bayern Monachium. Zwycięstwo zespołu Manchester City opatrzone zostało kursem w wysokości 4.50. Kurs na wygraną przez PSG stanowi 4.25.

Typy bukmacherskie Liga Mistrzów często są poparte pewnymi statystykami. Prognozy buków nie zawsze oznaczają, że dany zespół wygra, ponieważ faworyci często mogą być zaskakiwani przez t.zw. kopciuszki sportowe, które sporadycznie grają w Lidze Mistrzów. Statystyki mówią, że gospodarze spotkania wygrywają mniej, niż połowa meczy rozgrywanych w Lidze.

Statystyki Ligi Mistrzów

W ostatnich 5 edycjach Ligi Mistrzów:

? Gospodarze wygrali 48% meczy, natomiast goście wygrali tylko 29% spotkań. Pozostałe 23% wszystkich spotkań kończyło się remisami.

? W 49% meczów Ligi Mistrzów widzieliśmy ponad 2.5 gola. 29% spotkań zakończyło się z ponad 3.5 bramkami. Tylko w 7% meczach widzieliśmy remisy bezbramkowe.

? 7% meczy kończyło się rezultatem 1:0 i 1:1. Rezultat 2:1 i 0:1 widzieliśmy w 8% spotkań.

? 40% spotkań po pierwszej połowie kończyło się remisami. W 32% meczy w pierwsze części rozgrywki nie padały żadne gole.

Przy typowaniu zakładów piłkarskich warto śledzić bieżące wydarzenia piłkarskie, uwzględnić warunki klimatyczne, przeprowadzić analizę poprzednich meczy i statystyk, śledzić ewentualne zmiany na ławkach trenerskich. Należy również sprawdzać aktualne sytuacje i formy wybranych drużyn. 

Typowanie Ligi Mistrzów w trybie live

Warto wspomnieć, że Liga Mistrzów zakłady mogą być typowane w trybie live. Opcja ta posiada mnóstwo zalet: lepsze kursy, możliwość otrzymania zwrotu stawki, specjalne rynki zdarzeń, szybkie rozliczanie kuponów, możliwość oglądania spotkania na żywo.

Bukmacherzy Polska oferują transmitowanie live meczy piłkarskich bez żadnych opóźnień w przekazie. Dzięki temu typer może na bieżąco śledzić ulubione zespoły, łatwo typować zakłady piłkarskie i regularnie sprawdzać rezultaty. Pozwala to też zmniejszyć ryzyko utraty postawionych środków. Co ważne, operatorzy hazardowi oferują opcję oglądania wydarzeń Ligi Mistrzów ze specjalnej strefy bez konieczności złożenia depozytu.

Źródło: www.manchestercity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj