unknow
fot. www.pixabay.com

Znalezienie wirtualnego kasyna w Polsce nie jest problemem. Internet jest pełen jasnych nagłówków reklamowych. Warto jednak ufać tylko zaufanym stronom.

Doświadczone wyplacalne kasyna internetowe są zawsze na topie. Takie marki jak GGBet, Nine Casino, Quickwin działają na rynku od niedawna, ale mają oficjalną licencję i oprogramowanie od najlepszych producentów. Są to automaty, które naprawdę dają wygrane szczęśliwym graczom. Można być tego pewnym na przykładzie trzech popularnych slotów.

Funk Master od NetEnt

Ten automat należy do gatunku „Muzyka”. Został opracowany w 2022 roku. Wielkość minimalnego zakładu na obrót w grze wynosi 0,20 monety, a maksymalnie użytkownik może postawić nie więcej niż 200 monet na obrót.

Wielkość maksymalnej wypłaty za jeden obrót jest ograniczona do kwoty 600 tysięcy kredytów. Zmienność maszyny jest niska, a jej wartość RTP wynosi 96,04%. Pole gry obejmuje 12 rzędów, na których umieszczono 8 bębnów.

W grze nie ma stałych linii wypłat, więc kombinacje mogą być tworzone, gdy ikony wypadną na dowolnych komórkach obszaru gry, jeśli są połączone pionowo. Automat obsługuje następujące dodatkowe opcje: Respins, Freespins, Wild, Scatter, ikony kaskadowe.

Symbole gry w segmencie niskich wypłat to ikony w postaci kul w kolorach niebieskim, turkusowym i fioletowym. Za kombinacje z tymi ikonami gracz może otrzymać nagrodę w wysokości od 10 do 1 000 monet.

Symbole o średniej cenie to zielone, żółte i różowe kule, przynoszące od 20 do 2 000 kredytów w płatnych kombinacjach. Najcenniejszą ikoną jest pomarańczowa kula, która daje od 50 do 5 000 monet w łańcuchach nagród.

Symbol rozproszenia w maszynie został przedstawiony w postaci kuli dyskotekowej. Gdy trzy lub więcej takich ikon znajdzie się na dowolnych komórkach strefy gry, rozpoczynają się rundy darmowych obrotów w wysokości 6 zwojów. W rundach darmowych obrotów rozmiar początkowego pola gry wynosi 8 bębnów i 9 rzędów, ale w trakcie gry obszar ten można rozszerzyć.

Spellbinding Mystery od Pragmatic Play

Ten slot został wprowadzony przez producenta w 2023 roku. Należy do takich gatunków jak Diamonds i Magic. Wielkość maksymalnej wypłaty w ramach jednego obrotu w automacie wynosi 80 milionów jednostek w walucie kasyna online.

Wielkość minimalnego zakładu na obrót wynosi 16 monet, a maksymalny zakład na obrót sięga 8000 kredytów. Wartość monety można wybrać niezależnie w zakresie od 0,80 do 40.

Na linii można postawić od 1 do 10 monet. W grze nie ma stałych kierunków. Obszar gry automatu obejmuje 7 bębnów w 7 rzędach. Rozproszenie automatu jest na wysokim poziomie, a stopa zwrotu w teorii wynosi 96,04%.

Darmowe opcje w slocie obejmowały Freespins, symbol Wild, symbol Scatter, ikony Expanding, ikony Stacked. Symbole budżetu zostały zaprojektowane w postaci kamieni w różnych kolorach: pomarańczowym, różowym i czerwonym. W kombinacjach nagród te ikony mogą przynieść wypłaty od 4 000 do 800 000 monet.

Ikony o średniej wartości to zielona i różowa kolba, a także kapelusz i zwój. W płatnych sekwencjach dają one nagrody pieniężne w wysokości od 8 000 do 2 000 000 kredytów.

Najdroższym piktogramem jest Księga. Tworzenie kombinacji z tym znakiem może przynieść nagrodę w wysokości od 12 000 do 4 000 000 kredytów. Sekwencje wygrywające mogą być utworzone z 7-49 identycznych ikon.

Dziki symbol w grze został wykonany w formie monety z grawerunkiem w postaci litery „W”. Ikona ta może zastąpić dowolne inne symbole, pomagając w tworzeniu płatnych kombinacji. 

W głównym trybie gry Wild ma mnożnik, którego współczynnik jest ustalany losowo od x1 do x5. Jest on stosowany do wypłaty tylko wtedy, gdy kombinacja została utworzona z symbolem Wild.

Symbol Scatter został przedstawiony w postaci planety. Ikona ta może pojawić się wyłącznie na 2, 4 i 6 bębnach. Trzy takie ikony uruchamiają rundy darmowych obrotów. W trybie darmowych obrotów mogą pojawić się tajemnicze symbole, które po zakończeniu serii bonusowych obrotów zamieniają się w mnożniki, które są sumowane i stosowane do wypłaty.

Fruit Shop MegaWays od NetEnt

Ten slot został wydany w 2021 roku. Należy do gatunku Fruit Shop. Jego zmienność jest wysoka, a wypłata wynosi 96,06%. Maksymalna wygrana w grze wynosi 1 000 000 monet.

Pole gry obejmuje 6 bębnów i 7 rzędów. Wygrane mogą zostać utworzone na 117 649 kierunkach. Funkcje bonusowe w grze obejmują: Freespins, symbol Wild, kaskadowe spadki ikon.

Główne symbole gry zostały wykonane w postaci arbuza, pomarańczy, cytryny, śliwki i wiśni. Maksymalna wygrana liniowa wynosi 1250 monet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj