Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kapitan Manchesteru City, Vicent Kompany pojawił się wczoraj wspólnie z trenerem Manuelem Pellegrinim na gali w Manchester Central, podczas której opowiedział o swoich oczekiwaniach związanych z nadchodzącym sezonem.

– Pracujemy bardzo ciężko i mogę z pełną świadomością powiedzieć, że zrobiliśmy krok do przodu. Nasza wydajność na pewno znacząco wzrosła. Robimy długie dni treningowe z naprawdę dużym obciążeniem – stwierdził Kompany.

– To musi być dobry sezon. Co prawda zdobyliśmy tytuł raz w ciągu dwóch lat, co nie jest złym wynikiem, ale w przyszłości chcemy osiągać jeszcze więcej. Manchester City jest klubem, który musi się rozwijać, zawsze.

– Wiem, że fani pamiętają teraz przede wszystkim gorsze dni, ale były też piękniejsze chwile. Wiem jednak, że przyszłość musi i będzie jaśniejsza. Ciągle doskonalimy się, a klub rośnie w siłę.

Kompany wypowiedział się także na temat rozbudowy Etihad Stadium i frekwencji na trybunach.

– Zawsze mieliśmy fenomenalny rekord frekwencji i liczę, że tak samo będzie w tym sezonie. Mieliśmy kilka wpadek w poprzednim sezonie, ale uczymy się na błędach i będziemy tym razem w lepszej dyspozycji.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj