Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kapitan Manchesteru City, Vincent Kompany jest niezwykle zadowolony z fantastycznego początku sezonu w wykonaniu swojego zespołu. Zdaniem reprezentanta Belgii, kluczem do bardzo dobrych wyników osiąganych przez ekipę Obywateli na początku sezonu ligowego jest bardzo zacięta rywalizacja o miejsce w podstawowym składzie.

– Naprawdę nie można pozwolić sobie na żaden błąd w tygodniu poprzedzającym mecz. Podobnie jest w trakcie gry, ponieważ za Twoimi plecami jest ktoś, kto tylko czeka, aby dostać szansę, by udowodnić, że jest tak samo dobry. Nasz zespół to grupa facetów, w której każdy wie co ma robić. Jeśli nie jesteś w stanie wykonywać swoich zadań, zrobi je ktoś inny – stwierdził reprezentant Belgii.

– To bardzo istotna kwestia w każdym klasowym zespole. Dodatkowa konkurencja jest dobra, naprawdę dobra. W najsilniejszych zespołach nie zagrasz, dopóki nie udowodnisz swojej przydatności.

– Możemy rozegrać nawet 50 czy 60 spotkań w sezonie, co jest niemożliwe dla jednego piłkarza. W związku z tym jest Denayer, Demichelis, Otamendi, Mangala i ja – stwierdził kapitan City.

Źródło: www.mirror.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj