Etihad Stadium

We wtorek odbyły się kolejne mecze reprezentacji narodowych, w których swój udział mieli zawodnicy Manchesteru City. Poniżej krótki przegląd występów Obywateli.

Sergio Agüero, Pablo Zabaleta, Nicolas Otamendi i Martin Demichelis

Ze względu na zawieszenie z powodu żółtych kartek, Otamendi wcześniej powrócił do Manchesteru. Jedynym zawodnikiem City, który pojawił się w wyjściowym składzie Argentyny w wygranym 2:0 meczu z Boliwią był Martin Demichelis. Zabaleta cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, a Agüero zameldował się na murawie dopiero w drugiej części meczu.

Fernandinho

Brazylia zdołała zremisować z Paragwajem 2:2, mimo że przegrywała już 0:2. Fernandinho zagrał tylko w pierwszej połowie.

Bacary Sagna

Francja wysoko pokonała Rosję 4:2, a defensor City zaliczył całe spotkanie na prawej stronie defensywy.

Aleksandar Kolarov

Defensor City w 81 minucie meczu popisał się przepięknym golem z rzutu wolnego, który dał Serbii wygraną 1:0 z Estonią na wyjeździe.

Kelechi Iheanacho

Napastnik Manchesteru City nie pojawił się na boisku w przegranym przez Nigerię 0:1 meczu z Egiptem. Nigeryjczycy stracili tym samym szansę na Występy w Pucharze Narodów Afryki.