Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Liverpoolu, Jürgen Klopp był bardzo zadowolony postawy swojego zespołu w sobotnim meczu z Manchesterem City, wygranym 4:1. Niemiecki szkoleniowiec stwierdził jednak, że jego podopiecznych stać na jeszcze lepszą grę.

– Odnieśliśmy bardzo satysfakcjonujące zwycięstwo, ale czy to był nasz najlepszy mecz? Nie jestem pewien. Trudno jest porównywać gry.

– Dziś w nocy graliśmy bardzo dobrze, ale to nie było idealnie spotkanie, ponieważ mogliśmy zagrać w defensywie. O wiele bardziej wolałbym, gdybyśmy wygrali 3:0. Niemniej, kiedy grasz przeciwko Manchesterowi City i wygrywasz 4:1, to jest to bardzo dobry wynik. Wygraliśmy zasłużenie.

– Przed każdym meczem robimy dokładną analizę przeciwnika. Sprawdzamy, jakie są ich największe atuty i co możemy zrobić, aby nie mogli ich wykorzystać, a następnie wdrażamy to w życie. To bardzo ważne. Im lepszy przeciwnik, tym większe wyzwanie przed nami.

Manchester City znajdował się na pierwszym miejscu w tabeli, więc był w tym momencie najlepszym zespołem w Anglii. Musieliśmy spróbować znaleźć jakiś sposób na to, aby sprawić im problem i to zrobiliśmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj