Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Dyrektor generalny Juventusu, Giuseppe Marotta poinformował, że klub nie będzie stawiał żadnych przeszkód Paulowi Pogbie, kiedy ten zdecyduje się na opuszczenie klubu.

Podczas trwającego letniego okienka transferowego o zgodę na odejście z zespołu Starej Damy poprosili Arturo Vidal, Andrea Pirlo oraz Carlos Tevez i klub zdecydował się na przyjęcie ich prośby. Pozostaje jednak pytanie, czy Juventus zezwoli na odejście kolejnego ważnego piłkarza.

– Pogba to młody zawodnik, który rozwinął się tutaj i na przestrzeni lat wykazał wielki szacunek do Juventusu i uważa ten klub za swoje naturalne środowisko – stwierdził Marotta.

– Jesteśmy w sytuacji, w której będziemy słuchać ofert ze strony innych klubów, jak zrobiliśmy to już podczas tego okienka. Nie usiedliśmy jednak z nikim, aby rozpocząć negocjacje, ponieważ wierzymy, Pogba jest ważną częścią naszego zespołu.

– W przypadku, kiedy Pogba powie że nie jest szczęśliwy i nie chce kontynuować swojej przygody z Juventusem, jesteśmy w stanie przyjrzeć się niektórym ofertom. W tej chwili nie było jednak żadnego zapytania – dodał włoski działacz.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj